ČP v lezení na rychlost v Brně

vyhráli Rishat Khaibullin a Lucie Mrázová

Letošní 1. kolo Českého poháru v lezení na rychlost vyhráli v sobotu v Brně Kazach Rishat Khaibullin a Lucie Mrázová. Ta byla jednou ženou, která startovala. Druhý v mužích byl Jan Kříž, třetí Vojtěch Vrzal.

the best of nonsence13:23:44 06.03.2023
Opravdu smysluplná lezecká disciplína...
Hnojnikodpovědět
 Re: the best of nonsence15:00:31 06.03.2023
Žádný sport není ve své vrcholové formě smysluplný.
odpovědět
  Re: the best of nonsence16:39:18 06.03.2023
11,122 vteřina, to je vrcholová forma?
-U-odpovědět
   Re: the best of nonsence19:32:26 08.03.2023
Není to sice nejlepší výkon, ale tipl bych si, že ty jako profík zalezeš pod 5,5 sekundy (pokud jsi žena tak pod 7 s).
Doufám, že takto taky porovnáváte někoho z juniorských kategorií, třeba v biatlonu, se světovou špičkou.
odpovědět
  Re: the best of nonsence00:19:14 07.03.2023
Tu asi tak neslo o vrcholovost ale o samotu disciplinu a ucast na nej.
odpovědět
   Re: the best of nonsence08:58:05 07.03.2023
Já to pochopil, ale to je jak kdyby maratonec hodnotil sprintery, jak kdyby orientační běžec hodnotil běh na 60 metrů... Pokud někdo běhá po lese, v přírodě, a ještě u toho musí přemýšlet nad mapou, tak pro něj musí být sprint na 60 metrů také úchylárna o ničem. A přesto...