LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

Mandrea

Všechny průvodce  
Databáze cest  
Tisk  
 Stát 
Itálie
 Kraj 
Trentino
 Materiál 
vápenec
 Charakter 
sport
 Jištění 
nt. + sl.
 Klasifikace 
26 cest
   
 Okolní oblasti
 Baone
 Bus de la Stria
 Le Piazzole
 Mappamondo
 Padaro

 Přístup 
Z Arca autem 8,5 km, poté 2 minuty pěšky po cestě.

Z mostu, který překračuje řeku Sarca, projeďte přes Arco směrem na Riva del Garda a ještě jste ve městě. odbočte doprava na via Battisti [směrem k Laghel] a po 200 metrech odbočte doleva na viale dei Capitelli [nemocnice]. Jeďte po silnici zhruba 2 km, a jakmile projedete Vigne, zahněte doprava podle ukazatelů na Padaro. Jakmile dojedete za Padaro, po hlavní silnici jeďte panoramatickým bodem na zatáčce na vrcholu kopce. Cesta pokračuje rovinatým terénem [směrovka localita Mandreal- Zhruba po 500 metrech za prvním domem vlevo zaparkujte auto na kraji silnice na louce pod skalním útesem (neparkujte na silnici). Odtud, jakmile jste na louce, zahněte doleva a pokračujte po cestě, která zakrátko vede k úpatí skalního útesu.
 Popis oblasti 
Kvalita oblasti:


Mandrea, ponořená v jedné z nejkrásnějších a nejtišších oblastí Arca, je horolezcům dobře známá pro své krásné a zajímavé vícedélkové cesty, které vedou po velké skalní stěně. Mandrea není známá pouze svými vícedélkovými trasami, ale jakmile se z nich dostanete na asfaltovou silnici, která vede do San Giovanni al Monte z Vigne. Velmi blízko je velká skalní útes s jednotlivými trasami, které navrhujeme na následujících stránkách.
Snadná přibližovací procházka, množství tras, které si zaslouží opakování, a lákavá zelená louka na úpatí skalního útesu rozhodně přitahují horolezce, kteří chtějí strávit zábavný den lezením.
Skalní útes se nachází na soukromém pozemku: respektujte oblast a udržujte ji v čistotě. Pro ty z vás, kteří mají zájem zůstat přes noc, doporučujeme, abyste se ubytovali v krásném kamenném statku z 15. století, který se nachází na stejném soukromém pozemku jako skalní útes.

Některé z cest v db. jsou na vícedélkovou stěnu.

Tvůrci cest: S. Merighi, B. Soardi, další.

2 min / 620 m.n.m / východ

26 cest

Úplnost průvodce: 

Mandrea


   Název  Klas.  Charakter     
1Azog7b+kolmásíla
2Thorin7bkolmávytrvalost
3Balin7cpřevislávytrvalost
6Tauro7akolmátechnika1
10Thorn6ckolmáboulder25**
11Ragno Light6ckolmávytrvalost2
13Gollem7cpřevislávytrvalost2
15Bilbo7akolmáboulder7
17Smaug7bpřevisláboulder5
18Frodo7bkolmávytrvalost1
19Le Aquile7a+převislásíla8
20Elfo7cpřevislávytrvalost1
24Gandalf6c+kolmátechnika81**

 Nová cesta 
Název
Klasifikace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.Reklama:
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.