Uprostřed velké JZ stěny koutkem s převislými místy vedoucím do 2/3 stěny přes 2 bh, potom přímo přes stupně k hladké závěrečné plotně s vodorovnými zářezy (bh) a přes něj n.v. ke sl. řetězu.
Popis z roku 59 nyní naprosto neodpovídá. Uprostřed velké JZ stěny koutkem s převislými místy vedoucím do 2/3 stěny přes 2 bh, potom přímo přes stupně k hladké závěrečné plotně s vodorovnými zářezy (bh) a přes něj n.v. ke sl. řetězu. Cca 4+ a vklíněnce na dojištění.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.