LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový průvodce Jižní Moravy
Nové knihy na Lezci
Kletterführer Elbtal

Závody
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Sambar Kids Cup (19.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13184
2.Konečný 12906
3.Vopat 11866
Bouldry:
1.Stráník 11653
2.Jungling 11050
3.Novák 10875
Hory:
1.Skopec 7242
2.Zaoral 6973
3.Ondrášek 6891

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4740 lezců
780140 cest
Nové přelezy:
Przygód Ki 9+
Solaris 9
Hitchhike 9/9+
Tendon 7C+/8A
Brazil Xc
Pat Xb
Hakunamata 9+/10-
Campus Nad 7C+
Muleta 8A
Stroposkop 7C

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Ksport - Třinec
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Skopec Václav (VS)9+ AF, 7b OS, 9 AF, 8+ OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7 OS7242
2.Zaoral Filip (zaoralf)7b OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 6 OS6973
3.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS, 6+ OS6891
4.Hlaváč Michal (stromolezec)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS6070
5.Švihálek Jiří (svihalek)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 6 OS5120
6.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 7+/8- RP, 7- OS5049
6.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 7+/8- RP, 7- OS5049
8.Válka Vojtěch (Vojtik)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS4920
9.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 6 OS, 5+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS4800
10.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4751
11.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 8 flash4500
12.Domanský Jiří (dom)8-/8 OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, IV OS4304
13.Novák Honzál (hans1996)7a+ OS, 7a OS, 6b+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 4 RP, 3+ flash3454
14.Souček Jakub (Kubys88)6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a flash, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS3316
15.Bernard Michal (berny)8 AF, 7 OS, 7+ RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ RP3207
16.Nešťák Matěj (Maaty)7- OS, 6a+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS2929
17.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 2 OS2868
18.Klimešová Alena (AK)7+/8- OS, 8-/8 AF, 7- OS, 7- OS, 5 OS, 6 RC2857
19.Tichý Aleš (Sumec)8-/8 OS, 7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS2854
20.Háček Jan (hacekj)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ AF, 4- OS, 4c -2773
21.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2722
22.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+/10- PP, 9+ PP, 8 flash2703
23.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
24.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
25.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3+ OS, 6a RC2592
26.Nehasil Michal (tenis)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7- OS2588
27.rorschach (rorschach)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 3 OS, 5 -2544
28.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
29.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
30.jansa petr (jansen)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6+ AF, 5 OS2401
31.Kočvara Petr ("Pítr")7+ OS, 6b+ AF, 6a OS, 6b RP2248
32.Podškubka Radek (podskubkar)7+/8- OS, 7+ AF, 6+ OS, 7- RP2198
33.Lazar Petr (Petricek)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS2188
34.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6b+ AF, 6a OS, 5+ OS, III OS2182
35.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
36.Horský Vojtěch (horskyv)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4b OS, 4- OS, 3+ OS1914
37.Trkal Fanda (kaaak)8- AF, 7-/7 AF, 5+ OS, 5- OS, 3 OS, 7+ -1909
38.Píchal Miroslav (Hvězdář)8 OS, 7-/7 OS, 6+ OS1891
39.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
40.Daněk Radek (R.Daněk)5c OS, 6 OS, 5b OS, 5a OS, 6- AF1782
41.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS1766
42.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6a+ OS, 6+ OS1758
43.Novotný Pavel (Bobr6)8- AF, 7-/7 OS, 5+ OS, 3 OS1740
44.Mareček Jan (JendaZBrna)7- OS, 7- OS, 7- OS1716
45.Neuwirth Petr (Inža)6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF1660
46.Hodeček Mirek (drtiMIR)7 RP, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 RP1644
47.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6b+ OS, 6a+ OS, 5+ OS, 6b RC1591
48.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
48.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
48.Laňková Sabina (Sabinalanka)6c OS, 6+ OS, 5a OS1516
51.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
52.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS, 6+ OS1438
53.Barak Michal (ripp)6b+ OS, 5c OS, 5- OS1391
54.Šajgal Štefan (Stewo)8 RP, 8-/8 AF1383
55.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
55.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
57.Májsky Michal (Majcolo)6b OS, 6 OS, 5- OS1341
58.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
59.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
60.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
61.Malásek Petí (peti18)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5 RP, 3 OS1303
62.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
63.Urubčík Roman (Urukus)6b OS, 5+ OS, 5 OS1291
64.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
65.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
66.Harašta Tomáš (HARY)7 OS, 7 OS1244
67.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
68.Nešvera Jakub (Kuba86)6c OS, 6+ OS1194
69.Polák Marek (marena)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
70.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
71.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 6- OS, 6- OS, 7 -1166
72.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
73.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
74.Procházková Barča (barcza)9- AF, 6 AF1138
75.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
76.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
77.Němý Miloš (milo)8b PP1100
78.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
79.Ryba Tomas (t.ryba)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
80.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
81.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
82.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
82.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
82.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+ OS1044
82.Groš Ján (Grošák)7- OS, 6+ OS1044
86.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
86.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
88.Novotný Matěj (snilard)5+ OS, 5a OS, 5 OS991
89.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
89.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
89.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
89.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
93.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
94.Burian Michal (MichalB)6a OS, 5c OS944
95.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
96.Fiala Adam (fialka)9 RP910
97.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
97.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
99.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
100.k. jakub (1785)9 AF894
100.Růžičková Petra (P.)9 AF894
100.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
100.Koza Olda (ziege)6+ OS, 6 OS894
104.Vacek Ondra (vaca34)5a OS, 5- OS, 4+ OS891
105.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
106.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ flash875
107.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
107.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
107.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
107.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
107.Kulheim David (davu)7a+ OS872
107.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
113.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
113.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
115.Pavlu Petr (speed)7b flash853
116.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
116.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
116.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
116.Marek Jakub (Fly)6 OS, 6 OS844
120.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
120.Šefl juráš (juras)7a OS822
120.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
120.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
120.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
120.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
126.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
127.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
128.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
129.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
130.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
131.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
131.Šimek Martin (orbit)8+/9- AF794
131.Bayer Honza (bayer.honza)5c OS, 5b OS794
134.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP, 5 OS782
135.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
135.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
135.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
135.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
135.gospoš martin (gospa)8- OS772
135.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
135.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
135.Čepička Martin (cepec)8- OS772
135.Abt Lukáš (asu)8- OS772
144.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
144.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
144.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
144.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
148.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
148.Najman Karel (najmankm)5 OS, 4 OS, 4 OS766
150.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
151.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
152.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
153.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
154.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
154.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
154.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
154.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
154.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
154.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
154.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
154.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
154.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
154.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
164.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
164.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
164.Obst Petr (Ptí)6c OS722
164.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
164.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
164.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
164.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
164.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
164.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
164.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
164.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
175.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
176.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
177.Čiviš michal (cbl)7a RP710
177.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
179.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
180.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
181.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
182.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
182.Janata Marek (marek.j)8 AF694
182.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
182.Hladík David (david94)8 AF694
182.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
182.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
182.Pokorný Petr (foton)8 AF694
182.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
182.Straka Jan (Stračena)8 AF694
191.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
191.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
191.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
191.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
191.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
191.Holub Marek (Maara)7+ OS672
191.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
191.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
191.M Ondra (Bat)6b+ OS672
191.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
191.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
191.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
191.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
204.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 2 solo, 2 solo670
205.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
205.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
205.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS669
205.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS, 5- OS669
205.Kubeček Jeňa (tatka)5+ OS, 5 OS, 6- -, 5 -669
210.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
211.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
212.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
212.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
212.Elster Petr (Peťř)8- AF644
212.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
212.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
212.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
212.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
212.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 4b OS, IV -644
212.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
221.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
222.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
222.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
222.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
222.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
222.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
222.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
222.john martin (johnny)7 OS622
222.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
222.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
222.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
222.Šálek Jan (čaj)7 OS622
222.Liškutin David (Liškut)7 OS622
222.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
222.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
222.Macek Ondřej (om)6b OS622
222.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
222.motl dalibor (moták)6b OS622
222.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
222.Šauer Max (max)7 OS622
222.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
222.Chudoba David (hammen)6b OS622
222.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
222.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
222.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
222.Pail Leoš (enzo)6b OS622
222.Kral Mirek (laurot)6b OS622
222.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
222.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
222.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
222.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
222.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
222.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
222.Bílý Michael (Doom312)6b OS622
222.Brich Milan (mibr)6b OS622
222.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
222.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
222.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
222.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
222.Ruso Filip (FreezBoy)6b OS622
261.Spálenka Miloš (Smáža)6- OS, 6 RK621
262.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
262.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS619
264.Hron Adam (hadam)6c AF594
264.mareš mates (mates m.)6c AF594
264.Podmela Karel (Kara)6c AF594
264.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
268.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
268.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
268.Mašek Petr (máša)7- OS572
268.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
268.H. Marek (trenér)7- OS572
268.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
268.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
268.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
268.Čech Peter (peco)6a+ OS572
268.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
268.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
268.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
268.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
268.Charognard a tete blanche (Sup)7- OS572
268.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
268.K S (Merlin)7- OS572
268.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
268.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
268.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
268.A P (Andy)6a+ OS572
268.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
268.Exner Radek (exak)6a+ OS572
268.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
268.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
268.Mika Pavel (butcher)6a+ OS572
268.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
268.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
268.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
268.Kubeček Václav (1603)7- OS572
268.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
268.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
268.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
268.henych ondra (andy90)7- OS572
268.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
268.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
268.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
304.Drobek Jan (drobo)5- OS, 4+ OS569
305.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
306.Bulko Martin (matonni)4+ flash, 4- OS, 4- OS547
307.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
307.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
307.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
307.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
307.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
307.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
313.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
313.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
313.Holub Petr (hop)6a OS522
313.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
313.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
313.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
313.Vít Honza (Honzís)6a OS522
313.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
313.Strnad Michal (raster)6a OS522
313.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
313.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
313.Vávra (Ramir)6a OS522
313.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
313.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
313.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
313.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
313.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
313.Pražák David (dejvi)6a OS522
313.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
313.Maňourová Anna (annis)6a OS522
313.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
313.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
335.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
335.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
337.K Jakub (jakubklos)5b OS, II OS514
338.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
338.Holec Standa (Standa)6b RP510
340.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
340.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
342.Holeček Michal (mikina)7- flash503
343.křížek petr (crosby)7 PP500
344.Kasa Jan (kasa)6b AF494
344.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
344.X. Tomáš (filosof)6b AF494
344.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
344.Podušková Barča (Baru96)7 AF494
344.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS, 4 OS494
350.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
351.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
352.S. Petr (pesm)5c+ OS472
352.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
352.gerčák michal (gero)6+ OS472
352.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
352.Černička Martin (dedo)6+ OS472
352.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
352.Rak Kuba (krab)6+ OS472
352.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
352.Farský Aleš (farda)6+ OS472
352.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
352. (brecka6)5c+ OS472
352.jester v (v.jester)6+ OS472
352.Švec Michal (Michal)6+ OS472
352.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
352.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
352.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
352.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
352.mdz mdz (mdzmuran)6+ OS472
352.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
352.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
352.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
352.Surda (Paluch)6+ OS472
352.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
352.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
352.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
352.Pintar David (badboy)6+ OS472
352.Er David (David Eret)6+ OS472
352.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
352.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
352.belas jan (belina)6+ OS472
352.H A (A-d-a-m)6+ OS472
352.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
352.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
352.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
352.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
352.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
352.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
352.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
352.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
352.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
352.Melich Marián (majoo)6+ OS472
352.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
352.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
352.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
352.Černý Adam (blacks)6+ OS472
352.Vejvoda Ludvík (Budík01)6+ OS472
352.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
352.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS472
400.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
401.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)5C solo, 4+ RP464
402.Ch. Juro (François)7- RP460
402.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
402.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
402.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
402.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
402.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
408.Ludvik O (ludes)6b RK449
408. Tatuš (Tatuss)6b RK449
408.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
411.Horský Baron (M@ra)3 OS, 1 OS, 1 OS, 2 RP446
412.S R (Rschneider)6a+ AF444
412.rigelsky martin (rigi)7- AF444
412.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
412.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
416.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
417.C Jirka (jiricz)6 OS422
417.Jandík Petr (skritek)5c OS422
417.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
417.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
417.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
417.H. Roman (ropman)6 OS422
417.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
417.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
417.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
417.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
417.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
417.Novotný Petr (petasn)6 OS422
417.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
417.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
417.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
417.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
417.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
417.orac maros (maclimber)6 OS422
417.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
417.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
417.Berry Loukast (loukast)6 OS422
417.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
417.lajos lajos (lajos)6 OS422
417.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
417.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
417.Janek Ondrej (janes)6 OS422
417.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
417.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
417.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
417.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
417.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
417.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
417.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
417.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
417.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
417.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
417.Herodes Martin (herodes)6 OS422
417.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
417.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
417.Čapek Filip (Filip)6 OS422
417.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
417.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
417.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
417.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
417.Polák Robert (r0bin)5c OS422
417.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
417.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
417.Skřivan Filip (observer)5c OS422
417.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
417.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
417.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
417.Čuma Honza (Mek)5c OS422
417.Kubalová Jana (JanKub)6 OS422
417.Šanca Marek (maaara)6 OS422
417.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
417.Došla Jan (Došlík)6 OS422
417.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
417.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
417.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
417.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
417.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
417.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
417.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
417.B Honza (oual)6 OS422
417.T J (jt)5c OS422
417.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
417.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
417.čáp Lukáš (čápik)6 OS422
417.M O (mothy)6 OS422
417.Fliegl Ondřej (fondra)5c OS422
487.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
487.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
487.Očko Jan (messedup)6a RP410
490.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
491.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
492.Ježek Tom (Jezza)7- RK399
493.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
493.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
495.Ondruška Jan (arny)4 OS, 4+ RP382
495.Zámečník Pavel (Pájos)4 OS, 4+ RP382
497.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
498.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
498.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
498.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
498.L Jano (flying)5b OS372
498.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
498.Malá Níla (Neluše)5b OS372
498.zemap dia (diazemap)5b OS372
498.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
498.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
498.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
498.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
498.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
498.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
498.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
498.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
498.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
498.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
498.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
498.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
498.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
498.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
498.Heinitz Bernard (Berny91)5b OS372
520.Kolářský Petr (PetrK)IV OS, 2 OS364
521.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
521.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
523.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
524.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
524.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
524.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
524.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
528.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
529.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
529.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
529.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
529.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
529.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
529.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
529.P V (hidden)5+ OS347
529.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
529.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
529.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
529.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
529.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
529.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
529.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
529.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
529.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
529.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
529.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
529.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
529.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
529.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
529.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
529.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
529.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
529.Petrůj Jaroslav (Kopei)5+ OS347
529.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
529.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
529.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
529.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
529.Kolomazník Vít (Rezo)5+ OS347
529.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
529.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
529.Marcinek Daniel (marcajs)5+ OS347
562.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
562.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
562.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
562.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
562.Kopačková Lucie (lusile)6+ AF344
567.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
567.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
569.Smatana Martin (vircor)5 OS322
569.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
569.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
569.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
569.Havel David (dhavel)5a OS322
569.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
569.... Peta (prr)5a OS322
569.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
569.Sokol Filip (sóča)5 OS322
569.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
569.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
569.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
569.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
569.Bednár Filip (béďo)5 OS322
569.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
569.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
569.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
569.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
569.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
569.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
569.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
569.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
569.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
569.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
569.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
569.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
569.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
569.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
569.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
569.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
569.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
569.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
569.Daněk Petr (arsike)5 OS322
569.kraťas petr (krta)5a OS322
569.T Vojta (mag)5 OS322
569.Boček (bocin)5 OS322
569.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
569.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS322
569.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
569.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
569.Štefan Honza (stefic)5 OS322
569.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
569.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
569.Vyhlídal Martin (Marťas26)5 OS322
569.D Lenka (Tuleňule)5a OS322
614.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
614.Štěpánek Michal (BuckTheBug)3+ OS, 3+ OS314
614.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
617.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
618.Noname Radek (radek)5c RP310
618.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
618.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
618.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
618.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
618.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
624.Procházka Jan (easy)5C solo304
624.kimi (kimi)5C solo304
624.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
624.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
624.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
629.Vondruška Marek (marekk21)5c PP300
630.L J (georgeino)5- OS297
630.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
630.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
630.R. Venda (:-))5- OS297
630.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
630.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
630.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
630.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
630.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
630. (Žebřík)5- OS297
630.Snopko David (Kojak)5- OS297
630.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
630.Plhák Marek (marda)5- OS297
630.(šamony)5- OS297
630.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
630.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
630.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
630.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
630.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
630.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
630.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
630.Češpivo Jan (beer)5- OS297
630.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
630.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
654.Petula Libor (Libi)6 AF294
654.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
654.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
654.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
654.M P (Uzlar)6 AF294
654.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
654.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
654.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
654.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
654.Kožíšek Matěj (MaKo)6 AF294
664.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
665.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
665.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
665.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
665.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
665.macek kuba (8410045325)V OS272
665.Briza Michal (mick)V OS272
665.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
665.Krysta Michal (mishan)V OS272
665.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
665.Hranička Jan (janek)4c OS272
665.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
665.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
665.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
665.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
665.Belas Martin (mbe)4+ OS272
665.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
665.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
665.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
665.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
665.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
665.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
665.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
665.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
665.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
665.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
665.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
665.Straka Ondřej (str.o)V OS272
665.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
665.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
665.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
665.Petrouš František (Freson)4+ OS272
696.Da climber Tom (glin)6- RP264
697.Hampejs David (Dejv)6- RP260
697.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
699.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
699.Bartak Karel (karelb)5a flash253
699.hanak pavel (hanny)5a flash253
699.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
703.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
704.Příjmení Jméno (ajislav)6- AF, 7 RC244
705.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
705.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
707.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
708.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
708.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
708.Požár Michal (mifo)5- flash228
708.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
712.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
712.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
712.Havliš (JardaH)4 OS222
712.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
712.rupert marian (elmar)IV OS222
712.Růta Honza (RutaH)IV OS222
712.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
712.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
712.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
712.Masinsky Petr (masha)4 OS222
712.Dostal Radek (dasty)4 OS222
712.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
712.Šedý Martin (seda)4 OS222
712.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
712.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
712.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
712.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
712.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
712.Vaněček Michael (Michael)4 OS222
712. (K0Lc0)4 OS222
712.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
712.Vaněčková Běla (Běla)4 OS222
712.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
712.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
712.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
712.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
712.M. Vlada (Ladinek)4b OS222
739.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
739.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
741.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
741.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
743.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
743.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
743.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
743.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
743.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
743.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
743.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
750.Dobias Filip (pip)5 PP200
751.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
751.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
751.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
754.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
755.Čermák Martin (Čermy)1 OS, 3 solo, 2 solo190
756.Jursa Petr (berťa)4- OS172
756.Cap David (becquerel)4a OS172
756.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
756.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
756.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
756.Glivický Petr (glivi)4- OS172
756.Gygal Radek (gyga)4- OS172
756.Mašková Eva (Evík)4- OS172
756.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
756.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
756.Baryl Jan (Honz)4- OS172
756.Holas David (David Holas)4- OS172
768.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
769.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
769.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
769.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
769.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
769.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
769.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
769.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
769.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
769.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
769.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
769.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
769.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
769.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
769.Soldán Martin (marsol)3+ OS157
783.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
784.Mayer Standa (stanely)4 flash153
785.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
785.Olson (Olson.vs)3 OS152
785.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
785.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
785.Preisler Eda (Exus)3 OS152
785.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
785.Tesárek Jan (tesil)3 OS152
785.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
785.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
785.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
785.Mikloš Martin (basama)3 OS152
785. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
785.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
785.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
785.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
785.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
785.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
785.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
785.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
785.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
785.Brzobohatý Tomáš (Rygar)3 OS152
785.Samková Růža (Růža)3 OS152
785.Száraz Erik (eppro)3 OS152
785.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
809.Jedlička Marek (tulak)III OS147
809.Janků Tomáš (zip)3- OS147
811.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
811.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
811.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
811.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
811.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
811.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
811.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
811.Durník Ivo (ivod)2 OS142
819.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
819. (Kim Jong Un)I OS132
821.Plšek Martin (Plch)4 RP110
821.Klega Honza (Hanz)4 RP110
821.Novotný Vašek (letec)4 RP110
824.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
824.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
826.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
827.Kovář Martin (MaM)2 flash73
828.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
829.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
830.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
831.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
831.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
831.Girg Petr (girgp)3 RP40
831.šléza J (sleza)3 RP40
835.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
836.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
837.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
837.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
837.Švecová Kača (svecova)3 solo34
837.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
837.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
837.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
837.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
844.D David (DavidD)2 RP30
845.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
846.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
846.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
848.Burian Jarda (buracek)III AF19
849.Chudoba David (Bída)1 AF4
850.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
850.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
850.Dub Petr (petrdub)6+ -0
850.Konečný David (orlík)4+ -0
850.Hekela Josef (josefek)6 -0
850.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
850.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
850.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
850.Malina Michal (Malča)1 -0
850.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
850.Brabec Michael (sluniq)5- -0
850.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
850.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
850.Olša Petr (rafan)6+ -0
850.cho ri (Piškot)6c+ OS0
850.lienerth radek (zoban)6b+ -0
850.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
850.Kasse Tomas (sotek)8- -0
850.Kuta Jan (Kutik)6a -0
850.Koníček Jakub (Konev)7 -0
850.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
850.trvaj m (javrt)6+ -0
850.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
850. (dk)6b -0
850.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
850.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
850.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
850.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
850.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
850.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
850.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
850.Červinková Romča (ianire.el)V -0
850.Payne Pavel (pól)6 -0
850.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
850.Machů Jana (janycka)V RC0
850.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
850.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
850.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
850.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
850.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
850.Novotný David (novotny.david)6 -0
850.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
850.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
850.Kohn Ivo (Huron)4 -0
850.Kus Marek (kuck97)2 -0
850.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
850.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
850.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
850.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
850.Cinková Helena (Helik)III RC0
850.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
850.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
850.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
850.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
850.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
850.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
850.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
850.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
850.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
850.Mansbart Tom (Číča)3 -0
850.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
850.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
850.Novák Aleš (alesak)7- -0
850.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
850.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
850.Fíla Jan (jfila)5+ RC0
850.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Grotta Areounauta
?,
 Databáze cest:
Všechny cesty (138862)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Malowany Ptak 9+/10- Smoleń
Zloty Baźant 10- Smoleń
Przygód Kilka Wróbla Ćwirka 9+ Smoleń
Ptasia Grypa 9+ Smoleń
Ptasiek 9 Smoleń
Nově komentované:
Jako Dým 8- Chřenovice-Podhradí
Orion IXb Drábské Světničky
La Danza Del Maestrale 7a Ulassai
Vraž Tam Hlavičku 8+ Konstantinky

 Nově v diskusi:
Bergell- dotaz na znalce | odrazy | Re: dětský lezení | Re: dětský lezení | Re: dětský lezení | Re: Lezeni Bosna a Hercegovina | Re: Ihla v Ostrve - topo | doporučené cesty Černolice pro malé děti | Re: dětský lezení | Re: dětský lezení |

 Nové komentáře:
Paráda | Re: Doporučená literatura | Re: střepy | Re: Vecirek | Re: Himalaje | Re: cíle čsl | Dobře !!! | Re: cíle čsl | Re: cíle čsl | Re: cíle čsl |

 Kde to vře:
V Doksech u Kladna někdo narafičil do chytů skleněné střepy (66)
Vzdělávání (44)
Escaper (31)
Mezinárodní MČR a finále Rock Point ČP v boulderingu 2019 (26)
Nečekaná výprava na švýcarské Sušky alias Gastlosen (24)
Dať do toho všetko (20)
Stanovy ČHS (13)
Nový průvodce Jižní Moravy (11)
Dani Arnold: rychlostní rekord v sólo přelezu na Cima Grande (10)
Nové povolení lezení pro Srbsko a okolí v Českém krasu (10)

 Nově v inzerci:
Scarpa Laser | Icebreaker Hyperia Lite | triko Icebreaker lite ss crewe | Lanobatoh pod Čínou | Lezení - lano - Brno | La sportiva Nepal Cube GTX | Millet Kamet GTX Jacket | Grivel G22 Cramp-O-MATIC | Asolo | Skialp boty Dynafit Radical - dámské |

 Anketa:
Máte enviromentální smutek?
 Nikdy 
 1092 
 Vyjímečně 
 919 
 Občas 
 1074 
 Často 
 1061 
 Imrvére 
 1049 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.