LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové
Slovinsko
Frankenjura Band 1 a Band 2

Závody
SP Salt Lake City (27.05)
OLOMOUCKÁ JEŠTĚRKA – ZÁVOD PRO DĚTI V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST (04.06)
SP Brixen (10.06)

Žebříček
Cesty:
28.Lachman 10381
29.Nyč 10325
30.Nosek 10316
Bouldry:
28.Plaček 9178
29.Čech 9175
30.Hapala 9128
Hory:
31.Řezníček 2188
32.Kulajta 2160
33.Cibulka 2038

Výsledky
SP Salt Lake City (20.05)
Evropský pohár v boulderingu Praha (30.04)
Petrohradské padání (22.04)

Deníčky
5258 lezců
967383 cest
Nové přelezy:
Poor Cow 7b
Zákon Mlče Xb
Dobrák Od 8A+
Rajka 9-
Nejslabší XIa
Rychlá Smr 10-
Překvapení 9
Nur Ein Ar 9
Nastasia 9-
Zuby Nehty 8A

Stěny
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí
Squashová hala - Bezdružice

Prodejny
2D chyty - Praha 6
Green sport - Brno
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b/9b+ PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 11+/12- PP, 9a+/9b PP, 8c+ OS, 11+ PP, 11+ PP, 9a+ PP13822
2.Trojan Vojtěch (Trojeyy)9a PP, 9a PP, 8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 11- PP, 8c PP, 8a+ OS, 10+ PP, 8a OS12100
3.Šindel Josef (pepa07)8c+ PP, 8c PP, 11- PP, 11- PP, 8c PP, 8b+ PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 10 PP11706
4.Votoček Radek (Radegast)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 8a OS, 9+/10- OS, 8a OS11516
5.Pail Denis (denis pail)8c/8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 8a+ PP11481
6.Jungling Martin (Džangli)11- PP, 11- PP, 10- OS, 10- OS, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, XIb PP, 10 PP, 10 PP11387
7.Novák Honzál (hans1996)11- PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 9+ OS11322
8.Lebeda Kryštof (abvdah)8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a+ flash, 8b PP, 10 PP, 8b PP11200
9.Šofránko Peter (kepko)11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP11175
10.nespoutaný django (django)11- PP, 8b/8b+ PP, XIb/XIc PP, 8a OS, 8a OS, XIb PP, XIb PP, 10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP11122
11.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c/8c+ PP, 8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP11087
12.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8a flash, 10- PP, Xb OS, 8a PP11028
13.Adamovska Ella (Elis)8b OS, 10+/11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10+ PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP10969
14.Jakubcova Monika (mo)8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a flash10809
15.Kalvas Michal (Kropáček)9+/10- OS, 9+/10- OS, 10 PP, 9+ OS, 10- PP, 10- PP, 9+/10- flash, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP10734
16.Janošová Markéta (Maki15)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10698
17.Štípek Jan (Prcek@cudla.cz)8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ RP, 8a flash, 7c OS, 7b+ OS10687
18.Potůček Šimon (simonpotucek)8c PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, Xb flash10650
19.Drbohlav Martin (drbic)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP10609
20.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)11- PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9/9+ PP10571
21.Reich Tomáš (killy)8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10519
22.Havlík Marek (markos)8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash10510
23.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10501
24.Bulička František (Malej Primán)10 PP, 7c+/8a OS, XIa PP, 8a+ PP, XIa PP, 10- PP, XIa PP, 7c OS, Xc/XIa PP, 9+/10- PP10469
25.Kolomazník Vít (Rezo)8a+/8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 9 OS, 7c OS10444
26.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10443
27.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+/10- OS, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10407
28.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10381
29.Nyč Marek (majahukkataival)8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10325
30.Nosek Štěpán (Kokeš)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10316
31.Janošová Mariana (Madla)7c+ OS, 9+ OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10260
32.Hebelka Filip (FilousH)8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 8a PP10216
33.Lank Zdenek (zdenda)8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10215
34.Novák Honza (novakja)XIb PP, 10-/10 PP, 10- PP, XIa PP, XIa PP, 9+/10- PP, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xa OS10213
35.Duchoň Tomáš (BS540)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10140
36.Růžičková Petra (P.)10 PP, 10- PP, 7c OS, 7c+ flash, 7c+ flash, 9+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS10125
37.Mrázek Pavel (pajamrazek)7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 9+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS10119
38.Pelíšek Václav (pelda)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS10066
39.Paarová Natálie (Naty P Paarová)8b PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c flash10043
40.Štalmach Jan (jan2)10- PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10041
41.Klemsa Martin (Martin)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10004
42.Křovák Jakub (xixao)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS9985
43.Svoboda Daniel (DaněkS)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS9981
44.gospoš martin (gospa)8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS9956
45.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS9947
46.Krupař Matěj (Variant)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS9928
47.Bartoš Michal (Bárty92)10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, Xa OS, 7c+ PP, 9 flash9913
48.Chejn Vilda (007)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9 flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9906
49.Berger Martin (macekt)7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP9863
50.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS9848
51.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9844
52.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash9822
53.Krchňavý Ján (Jonatan)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP9797
53.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS9797
55.Grečnár Jura (Jura)10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS9794
56.Šifra Martin (martinsifra)10- PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c RP9792
57.Blažek Zdeněk (blaza)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash9765
58.Bardas Tomáš (bambus)8a+ PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP9753
59.Čech Filip (filipcech)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, Xc PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9731
60.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash9684
61.Páteček Tomáš (Friday)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS9666
62.Audes Šimon (hrnek)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9660
63.Paprsek Martin (tapir)8a+ PP, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c RP9649
64.Griger David (Komíňák)7b+/7c OS, 7c/7c+ flash, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP9637
65.Litochleb Richard (RL)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9591
65.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash9591
67.Bohuněk Pavel (PavelB)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7b+ flash, Xa flash, 9- flash, 7c PP9581
68.Rinn Vojta (vojta.r)7c OS, 9+/10- PP, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xb/Xc PP, Xb/Xc PP, 7b OS, 7b OS9538
69.Heger Mikuláš (Mikundulas)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP9534
70.Melen Jenda (Jan Melen)8a PP, 7b+/7c OS, 9- OS, 9+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9533
71.B. Kuba (KubaB)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP9528
72.Štumpolt David (Dempsi)10 PP, 10 PP, 10- PP, 7c+/8a PP, Xb PP, Xb PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP9522
73.Kubíček Jan (honza k.)XIa PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c flash, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7c PP9515
74.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- PP, 10- RK, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 7c PP9511
75.Jeliga Jan (burt)8a+ PP, 8a PP, Xa OS, Xa OS, 7c+ PP, Xc PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7c PP9494
76.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ PP9435
77.Ondrášek Lukáš (ondrasl)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash9422
78.Záplava Martin (alefff)8a RP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9- flash9420
79.Podušková Barča (Baru96)7c OS, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP9406
79.Nosáľ Jozef (germ)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9406
81.Šimek Martin (orbit)7b+ OS, Xa OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7c PP9394
82.Šuraba Vladimír (vladoŠur)8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9328
82.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS9328
84.Burgr Lionel (Lionel)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP9314
85.F Radim (Kwikwi)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP9287
86.Šimek Michal (Beedee)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xa flash9281
87.Neuwirth Petr (Inža)7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9-/9 PP9279
88.Šoltésová Mária (slečinka)7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9270
89.Nevělíková Karolína (Karolína52)9+/10- PP, 8a PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9259
90.Čáň Vašek (Vasek)7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP9241
91.Slavík Martin (Marczany)9+/10- PP, 7c flash, Xc PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ flash, 7c PP, Xb PP, 7c PP, Xb PP9234
92.černý daniel (osman)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9-/9 flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP9212
93.Kohout Honza (relic)8a RP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP9207
94.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 9+/10- PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9206
95.Paar Adam (AdamosPaar)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9191
96.Ulmonová Simona (sim)XIa PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP9183
97.Růžička Honza (ruza)7c OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9182
98.Křivánek Jan (johndys)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS9150
99.Mlejnek Honza (Mlejnis)Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xb PP, Xb PP, Xa flash, Xa flash, Xb PP, Xb PP, Xa PP9146
100.Zeman Tomas (TomZ)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP9118
101.Galeová Ema (egaleova)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS9103
102.Drahota Jakub (draKubas)9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9081
103.Kobrle Ondra (Ohne M)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS9070
104.Ruso Filip (FreezBoy)7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9069
105.Paštyka David (dp)7c+/8a PP, 7c+ solo, 7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP9063
106.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP9056
107.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP9047
108.Černý Adam (blacks)8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP9040
109.Kulheim David (davu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP9035
110.Podmela Karel (Kara)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9032
111.Klinkovský Jiří (Jurda)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9025
112.Hruban Ota (otahruban)7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9003
113.Skoupil Vojtěch (kvetak)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8982
114.Černík Tomáš (Shin)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8972
115.Kořenský Antonín (Tonda Kořen)7c+ flash, 7c flash, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8962
116.Šmejkal Michal (smejky)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP8958
117.Pavlíček Jakub (konoo)8a PP, 8a PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8950
118.Záveský Radek (rxdek)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 RP, 9-/9 RP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP8932
119.H2 jindra (H2)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b flash8929
120.Průcha Šimon (kimulin)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8928
121.S R (Rschneider)9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8915
122.Horák Michal (Horamicu)7b OS, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, Xa RP, Xa PP, 7b flash8910
123.Vlk Marian (Vlčák)7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8904
124.Foltýnová Veronika (Veruna0)9 OS, 9/9+ PP, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 7b flash, 8+/9- flash8888
125.Trojanová Lucie (ilias)8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8875
126.Novotná Eliška (Elík)8a flash, 8a+ PP, 7c+ PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, Xa RP, IXb flash, IXc PP, IXc PP8872
127.Valoušek Honza (rejtmon)7c+ flash, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8867
128.Kopecká Markéta (Maky)7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP8862
129.Šauli Vláďik (Laco Šaolin)9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 9- RP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, Xa PP8859
130.Jecelínová Verča (feu)9+/10- PP, 7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8838
131.Herman Jan (trumen)7c+ PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP8833
132.tra káťa (katka.t)9+/10- PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP, 9- PP8822
132.Fišer Michal (majkl)8a PP, Xc PP, Xb/Xc PP, Xb RP, Xb PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXa OS8822
134.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS8820
135.Melen Radek (Radek Melen)7b+ OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP8803
136.Fischer Matej (Rybanasutru)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8801
137.Sýba Vašek (vaasyk)9- OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7a OS, 8 OS8797
138.Rosová Anna (Amanda)9+/10- PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP8778
139.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- flash, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8753
140.Rak Kuba (krab)9- OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8735
141.Černý Tomáš (tomtom)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8706
142.Bulena Štěpán (stepan.bulena)8a RP, 7c+ RP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8-/8 OS8697
143.Ženíšek David (Zendad)9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7b+/7c RP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP8679
144.Winter Lukáš (gomez)9/9+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8/8+ OS, 7a OS, 8 OS8676
145.Hodeček Mirek (drtiMIR)9- OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS8675
146.Paděra Martin (Paďas)7b OS, Xa flash, 7b+/7c RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, Xa PP, 8 OS, 7a OS8673
147.Kohout Adam (AdamK)9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash8670
148.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8666
149.Urubčík Roman (Urukus)9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8656
150.Podráský Daniel (Dan P)9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8 OS8651
151.Fejta Vojtěch (Fejtic)9+ PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8628
152.Votoupal Martin (m.votoupal)7c PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8606
153.Bergrová Zuzana (zua)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS8601
154.Kapitán Zdenek (Zdenál.F)7b+ OS, Xa flash, 7c PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8598
155.henych ondra (andy90)7c PP, 9-/9 RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8595
156.Tůmič Martin (bingosh)7b OS, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8594
157.Zíma Honza (honzazima)8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7B+ solo, Xa PP, 8/8+ OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS8589
158.mikuš miroslav (mimi)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7a+ flash, 8/8+ PP, 8 RP8576
159.Vašek Otakar (Otik)7b OS, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS8574
160.Slavíček Ondřej (Mican)9+ RP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS8562
161.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP8556
162.Mynář Jerry (jerrymyn)7b OS, 7c PP, 7b+ RP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8554
163.Kral Mirek (laurot)7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8507
164.Churavý Jiří (JirkaCh)10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP8506
165.čáp Lukáš (čápik)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8504
166.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
167.Hlavová Veronika (ViviHl)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8498
168.Sejnová Tereza (Teri)7b+ flash, 7c PP, Xa PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8462
169.Váchová Daniela (Dáda)9- OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8- OS, 8 flash8450
169.Michálek Aleš (Aleš66)9 PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 7b flash, Xa PP, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS8450
171.Tichý Aleš (Sumec)7c PP, 7c+ RK, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXc/Xa RP, 7b PP8447
172.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9- PP, 7a OS, 8+ flash, Xa RK, 8-/8 OS, 8- OS, 7a+ PP8436
173.Mika Pavel (butcher)8+/9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, IXc flash8432
174.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)7b OS, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7b PP, IXa OS8428
175.Vinklát Libor (Libor V)7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8419
176.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8b PP, 8a RP, 8a PP, 7c+ PP, 7b+/7c flash, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7a flash8415
177.Moravec Tomáš (TomášM.)8+/9- OS, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, IXc/Xa PP, 7b PP, 8- OS8413
177.Polák Marek (marena)7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8413
179.Brzobohatý Tomáš (Rygar)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, IXa OS, 8- OS, IXa OS8410
180.Šenkýř Jakub (senkyrkuba)7b OS, 7c PP, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, IXa OS, IXc PP8404
181.Pavlu Petr (speed)9+/10- PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP8398
182.Capandova Michaela (miisa)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP8379
183.Vágner Hubert (Hugobert)8+/9- flash, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8366
184.Maryška Jiří (MrVergilius)9 PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8358
185.Kobza Michal (Cend)8+/9- OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS8357
186.Maňourová Anna (annis)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8/8+ flash, 6c+ OS8350
187.Hroch Tomas (hrocht)7b OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP8336
188.Fiala Aleš (Aleš Fiala)7c PP, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP8334
189.Čížek Pavel (pavelll)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8332
190.Sika Jirka (jirkas)7a+/7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8329
191.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
192.Krejčí Václav (Kok)7b+ PP, Xa PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8260
193.Zach Michael (misakcz)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8254
194.Černý Patrik (Paprick)8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP8253
195.tarwac bt (tarwac)Xb PP, Xa/Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8241
196.Burgoon Andrew (Andrew)5.12a OS, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b PP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.12b PP8225
197.Otáhal Miloš (Milosak)9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 7a PP8215
198.Rybář Martin (rrr)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8201
199.Cottage George (tasmansky.cert)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, IXb OS, 7b PP, 6c+ OS8198
200.Jirásková Markéta (Markéta)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a flash8187
201.Lebloch Filip (filipes2009)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS8166
202.Švihálek Jiří (svihalek)9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+/7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP8158
203.Bubeník Michal (Mič)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8151
204.Stehlík Marek (Listy)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+/7b PP, 8- OS, 6c OS8135
205.Kocis Fero (Fero)7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 8-/8 flash8121
206.X Martin (Kšandy)7b+/7c PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS8097
207.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c flash8077
208.Šauer Max (max)7b+ OS, 9 PP, 8+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, IXb PP, IXa PP8072
209.Patzelt Vilem (vpatzelt)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, IXa OS, IXa OS, 6c+ OS8070
210.Mikosik Mateusz (Mikos)Xc PP, Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXc/Xa PP, IXb/IXc PP, IXb/IXc PP, IXb PP, IXb PP8066
211.Kaletová Terka (Terkak)9+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash8063
212.El Viťko (Ležák)9- RP, 9- RP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS8052
213.Pintíř Miloš (milos)8+/9- flash, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 6c+/7a OS, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8+ RP8048
214.Resl Martin (Martin Resl)9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash8047
215.Fejgl Michal (Mihal)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a/7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS8026
216.Sedlák Martin (m.sedlakk)9 PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP8025
217.Plecháč Pavel (Plechy)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, 8/8+ PP, IXb RP8016
218.Nouzák Dan (None87)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8013
219.Dlabola Jiří (Dlabis)9- OS, 9+ PP, Xb PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, Xa RP, IXb OS, IXc PP7984
220.Příhrazský Martin (Martin73)7b flash, 9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash7978
221.Marek Jakub (Fly)9- PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 7a flash, 8- flash7959
222.Gálet Tomáš (Galos)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP7922
223.Sejbal Mikuláš (Mikuláš)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS7907
224.Semrád Ivo (ivoš)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP7902
225.Doubek Ondra (voďoubek)8+/9- OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 7+ OS7869
226.suk martin (martin suk)9- OS, Xa PP, Xa PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, IXa flash7863
227.L Pavel (pollaw)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 8/8+ PP7851
228.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP7847
229.Houška Martin (Feld)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+/7a flash, 6b+ OS7844
230.Magič Magi (Magi)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8-/8 flash, 6c OS7826
231.Šimek Filip (čmelák)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7+/8- OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP7823
231.Papp Samuel (samuel)9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8/8+ RP, 8-/8 flash7823
233.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
234.bala ala (blabos)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7765
235.Nešťák Matěj (Maaty)7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash7762
236.Malčík Zdeněk (zdenous)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP7750
237.Kočvara Petr ("Pítr")9 PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS7741
238.Koza Olda (ziege)7c PP, 9 PP, 7b flash, 8+/9- PP, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, IXb PP, 6c flash7737
239.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP7735
240.Prejza Zdeněk (FISA)Xa PP, 8+/9- PP, Xa RK, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP7720
241.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ RP, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7713
242.Sobotka Ondřej (OS)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 6c OS, 6c OS7708
243.Száraz Erik (eppro)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP7685
244.Krejčí Filip (Filip_k)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 8+ RP, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 7a PP7683
245.Capanda Filip (DDEX)7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 6c+ flash7676
246.Brich Milan (mibr)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS7669
247.Sučo Radko (Suco)8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP7664
248.Sazimová Lidmila (Lidmila)7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 6c OS7662
249.Socha Ondřej (Socháč)Xa PP, 8 OS, 7a+ flash, 7b PP, IXa OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6c+ flash7660
250.Slunečková Karin (rusalkarin)9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS7656
251.Horňák Lukáš (joHny237)8/8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7630
252.Svítek Vladimír (siska)9- PP, 7a+ flash, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS7606
253.Klement Pavel (creepz)7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 7a PP7604
254.Hodoušek Matěj (pomalík)8+ OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS7598
255.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c/6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7595
256.Orálek Petr (kletr)9-/9 PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash7587
257.Čeřovský Jan (Cerovskyj3)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a+ OS7570
258.Němec Jakub (nmcjkb)9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 6c OS, 7a PP, 8- flash7560
259.Týčr Břeťa (Bublina)7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 7+ OS, 7+ OS7551
260.Heinitz Bernard (Berny91)7b flash, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, IXb/IXc PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP, 8- flash7531
261.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6c+ flash7513
262.Bartošová Nikol (Nikolita)7b PP, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a RP, 7a RP, 8 RP7501
263.Grünwald Lukáš (LukasG)8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a PP7497
264.Brožová Veronika (verca)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 8- flash7490
265.Dočekalová Barča (Hujirek)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash7485
266.Nešvera Jakub (Kuba86)8 OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7482
267.Edr Martin (Edros)8+ OS, 8+/9- PP, IXa OS, 8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7469
268.Payne Pavel (pól)7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP7459
269.Donát Martin (Dony)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS7444
270.Štefela Pepa (skuc)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7420
271.Štefan Honza (stefic)7a OS, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7413
272.Lapidarius Petr (dom)7b+ PP, IXa OS, IXc PP, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, IXb PP, 7a PP7406
273.Pechová Adéla (Ada P.)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7402
274.Svoboda Václav (Vašek009)8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c/6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS7393
275.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7388
276.Buřičová Jana (JanaB.)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash7387
277.Fojtova Magdalena (Šikulka!)7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a PP, 8-/8 PP7379
278.Najbr Ondřej (ondrasek)8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8 PP7375
279.Petr David (dape21)7a+ OS, IXa OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, VIIIc OS7374
280.Petrašovský Martin (lopi)6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8 flash, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP7372
281.Hrubanová Lucie (LucieH)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7a PP7371
282.Šimandl Jiří (Šimi)7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7349
283.Najman Karel (najmankm)IXa/IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS7345
284.Mrnka Pavel (PavelM)7a OS, 7b PP, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7338
285.Jiroušek Martin (Norwell)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash7316
286.Pleticha Jeník (Jenik)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 7+/8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7313
287.Šafránková Pavla (Pavlis)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7301
288.Chytil Martin (martinchytil)10- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8/8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS7288
289.Kovařík Ivan (IvanK)6c+ OS, 7a flash, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP7269
290.Kica Eda (Edynho)9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS7268
291.Cabalka Martin (CábaM)8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7251
292.Chovanová Nikol (mountainini)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 flash, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8 flash7218
293.chudacek jan (choodi)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP7200
294.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXc PP, IXb RP, 6c+ flash, 6c+ RP, 6c flash, 6c flash, 6b+ flash7198
295.Skačányi Tomáš (agil)7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP7190
296.H. Petr (Pedro77)8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7184
297.Kruliš Jiří (Krulda)6c+ OS, IXa OS, 7a+ RP, IXb flash, 6c OS, 6c OS, VIIIc OS, 6b+ OS, 7+ OS, IXa RP7181
298.Smetanová Michaela (Miška)8b/8b+ PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ flash7178
298.Patera Martin (Ru-XAc)8 OS, 8-/8 OS, 7a+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+/8- flash, 8- PP7178
300.Jančáry Mylan (majlaan)6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7163
300.Krucký Jaroslav (JardaKrucky)7a+ flash, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c flash7163
300.Barak Michal (ripp)6c+ OS, 8- OS, 8/8+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7+ OS7163
303.Palivec Vladimir (aindra)7b+ RP, 8 OS, 8+ PP, 6c+ flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP7153
303.Zdráhal Adam (AdamFS)8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP7153
305.Marcinek Daniel (marcajs)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS7147
306.Grepl Kuba (patapufa)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7143
307.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
308.Rabadová Lucka (LucyLoo)8- OS, 8 flash, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 6b+ OS, VIIIc OS, IXa PP7131
309.Šípek Petr (psipi)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 6+ OS7128
310.Kadrnoška Matouš (_mata)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- flash7125
311.Barok Libor (liborbarok)7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7119
312.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
312.Korbel Daniel (dkorbel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6c flash, 6b+ flash7116
314.Hrabě Vojtěch (flexik)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 8 RP, 6c+ flash, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS7115
315.Voláková Dominika (Dominikavolakova95)7b+ PP, 8+/9- PP, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7113
316.Nováková Blecha (Blecha)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7108
317.Mrnustikova Olga (Olga(Kolouch))8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7097
318.Wefersova Marina (Marinka)9+/10- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS7088
319.Olšarová Jana (Olše)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 6c flash, IXa PP7084
320.Kuběnová Barbora (barboucha)9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8 flash, 8 PP, 8 PP, VIIIc OS, 7+/8- flash, VIIIb OS, VIIIb PP7065
321.Šmíd Radim (Raadim)9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7 RP7060
321.Mrklovský Ondra (mrkef)8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 8+ PP, 7+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS7060
323.Rimmer bdp.sdp. Arnold Jidáš (Rimsi)Xa PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, IXb PP, IXb PP, IXb PP, 8- RP, IXa RP, IXa PP7058
324.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
325.Harašta Tomáš (HARY)7b+ flash, 7b+/7c PP, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, 7- OS7042
326.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS6998
327.Holec Standa (Standa)8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP6996
328.Pírková Kateřina (Kačík)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS6979
329.Demacek Dan (sentimex)9 PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 6c PP, 7- OS, 7+ PP6963
330.Janulíková Jana (Janulik)8- OS, 6c+ OS, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS6954
331.Křováček Martin (Křovák)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6932
332.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS6926
333.Fischer Michal (Fletnis)8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8-/8 RP, 8-/8 PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS6920
333.Burian Michal (MichalB)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS6920
335.Rosová (Stock21)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7+/8- flash, 7/7+ OS6918
336.Sedlák Pavel (Hobo)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6901
337.Genda Milan (Gendis)7c+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS6876
338.Kelnar Pavel (Dyk)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS6870
339.Čuma Honza (Mek)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS6866
340.Popieluch Michal (Pipo)7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c/6c+ flash, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS6863
341.Plšek Tonda (Peanutzero)9 PP, 8- OS, 8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6857
342.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
343.Malík Jiří (Malina)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS6842
344.Ladin Ladis (aladin)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6838
345.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6834
346.Kupková Míša (Soli)7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash6833
347.Sukenik Michal (PyKo)9 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6828
348.Gruber Lukáš (Lukingruber)8a PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7- OS6815
349.Drapová Hana (Ciganče)8- OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 7+/8- RP, 7+ flash6807
350.Louda Petr (loudin)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6796
350.Stehlík Petr (petan)8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+/8- flash, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6796
352.Mareček Jan (JendaZBrna)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6779
353.Himl Michal (Buml)8- OS, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6778
354.Pavlík Roman (ZZromanZZ)7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6776
355.Žofka Pavel (zofin)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6770
356.Leitnerova Zuzka (zuzinka)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- flash, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash6768
357.Zlámalík Radek (Jezkec)6c OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 8- PP6760
358.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 8+ RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6758
359.Šteffl Libor (lsteffl)7a+ RP, 7a RP, 7a RP, 7a RP, 8- flash, IXa RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS6753
360.Hrubý Matouš (Matuš)IXa flash, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS6751
361.Černý Lukáš (Lukš)9+ PP, 9 RP, 8+/9- flash, 9- PP, Xa PP, 8- OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS6743
362.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)7b PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 7 OS6734
363.Kdolský Jan (Hanss)8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 7- flash6725
364.Rojko Andrej (stepnyvlk)9- PP, 8 flash, 8 PP, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6717
365.Štěpánek Jára (jari kuri)9 PP, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP6714
366.P Michal (michalp)8/8+ PP, 8 RP, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS6686
367.Bruna Petr (ccg1415)8+/9- RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP6683
368.Mangel Aleš (Alesh)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS6659
368.Cibulka Pavel (Ciba)8-/8 OS, 8 flash, 8 PP, 8 PP, 8- flash, IXa PP, 6b OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS6659
370.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7+ RP6658
371.Trkal Fanda (kaaak)8- OS, 6c OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6657
372.Hrabec Lukáš (Gibous)6c+ OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS6653
373.K Viola (weefly)7b PP, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ RP, 6b+ flash, 7- OS, 7 flash6648
374.Kočí Tomáš (Kóča)IXb PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6644
375.Urbánek Matouš (Choorbie)8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7/7+ flash, 7+ PP6637
376.Kopecký Jonáš (Jonda)9+ PP, 8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8+ PP, 8 PP6634
377.Koudelka Martin (Koudyyy)Xa PP, 8/8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash, VIIIb flash6631
378.Ježek Václav (vaclavjezek)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS6620
379.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
380.Rabada Dušan (TáDušan)8 OS, 8- flash, 8- flash, 6c flash, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7+/8- flash, VIIIc flash, 6b+ flash, 7- OS6618
381.Řezníček Jan (Krvák)8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6613
381.Ilenčíková Tina (Tínka)7a OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c flash, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a+ flash6613
383.Vais Honza (Vaisik)7c PP, IXb PP, IXb PP, IXa RP, IXa PP, IXa PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6610
384.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+/8- flash, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS6603
385.Lotrek Tomáš (Oslik13)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS6569
386.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+ PP, 8+ PP, 8- flash, IXa flash, 8- flash, 7+ OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIb flash, 7- flash6568
387.Májsky Michal (Majcolo)8/8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6555
387.Válek Martin (Valmar)9- PP, 8+/9- PP, 7+/8- OS, 8-/8 RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS6555
389.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7+/8- OS, 7a PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6554
390.Chomová Mária (Majušidlo)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+/6b OS6545
391.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a OS, 7a OS, 7b PP, 7 OS, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS6534
392.Nyéki Richard (Rici)10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP6531
393.Jeliga Marek (Marin)10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 9+/10- PP6530
394.K Petr (Kortys)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, VIIIb OS, VIIIa OS, 7- flash6528
395.Slavik Ctirad (caliman)8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6512
396.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
396.Daniel Ondřej (Andy93)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6507
398.Váchová Světlana (Svjéťa)6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6504
399.Kurasová Irena (Irena)6b+/6c OS, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6482
400.Karpaš Matyáš (Karpič)8- OS, 8 PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 6c RP6463
401.Kopáček Martin (Martin K.)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, IXa RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS6458
402.Leblochová Macek (kitie)8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS6444
403.Pavlík Radek (Jeff76)8+/9- PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP6426
404.Čechová Jiřina (jirina)8/8+ PP, 8- flash, 6b+ OS, 8- PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS6419
405.Svoboda Radek (26,11)8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- PP, 8 RK, 7 OS, 7+/8- RP, 7- flash, 6+ flash6418
406.Šibor Jakub (Ital)8- OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6412
407.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)10- PP, 9+/10- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS6382
408.Skalicky Jakub (JS2000)8- OS, 8- OS, 8- flash, 8 PP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS6379
409.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
410.Podhorský Jan (I.Baltazar)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6370
411.Szentesi Martin (sentik)8+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS6345
412.Krejčová Anežka (agnes k.)7a PP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS6342
413.Kyslík Daniel (Kyslík)8- OS, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6341
414.Skoupilová Téra (EasyWay)7a+ PP, 6c OS, 6c+ PP, 8- PP, 6c flash, 6b+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash6324
415.Walter Michael (MikeWithBike)8- OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 6b+ flash, 6a+ OS6319
416.Jandová Kateřina (Katie)6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6308
417.Salda Jakub (Jakub.S)8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, VIIIc flash, 7+ flash, 7- OS6300
418.rorschach (rorschach)7+/8- OS, 7/7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS6295
419.Kynčl Jakub (3443)8 flash, 8- flash, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIc flash, 7- OS, VIIIa OS6294
420.Fejerová Monika (monika.f)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS6282
421.T J (jt)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6275
422.Duda Matej (matej.duda)8+/9- PP, 7a RP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 6c flash, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS6256
423.Štěpánek Martin (Šwéd)6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS6238
424.Bican Standa (stan)7a OS, 6c+ OS, 8 RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIb PP, VIIc OS6236
425.Chmela Václav (chmela)8 RP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6233
426.Karel Jaroslav (JaraK)8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7+/8- PP, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS6232
427.Holman Ondřej (Rarach)7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c PP, 6b+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 6c PP, 6c PP, 6a+/6b OS6206
428.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6- OS6204
429.Krulišová Lenka (Leninn)VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa PP, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6196
430.Veselý Daniel (Danzl)7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS6176
431.Ježek Tom (Jezza)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
432.Bláha Radek (RB27)8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+/8- PP, 7- OS6166
433.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6151
434.Busek Stepan (StepanB)8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 6c+ PP, 7+/8- RP, 7- PP, 6 OS, 6- OS6143
435.Vojta Jiří (JiriV)8 OS, 8-/8 flash, 8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 6 OS6131
436.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
437.kacena ondra (okacena)6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7+/8- RP, 6b+ flash, 6a+ OS, 7+ RP, 7 flash6100
438.Pavlíková Petra (Deetroit)7b PP, 7a PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 6b+ PP, 6a OS6069
439.Mohyla Radim (Radas04)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
440.Kudlík Prokop (kukin)8 PP, 8- flash, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 6+/7- OS6016
441.Šebestíková Anča (garbina)7b OS, 8+ OS, Xa RP, 8- OS, IXa PP, 7+/8- flash, IXa PP, VIIIb OS6011
442.Laňková Sabina (Sabinalanka)6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS5970
442.Kowalski Filip (Fkey7)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5970
444.Žák Jaroslav (Yardič)8-/8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash5962
445.Příjmení Jméno (ajislav)7+ OS, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP5956
446.Hosnedl Pavel (fellini)6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5954
447.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
448.Exner Radek (exak)7+ OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP5948
449.Vlasák František (Ferry)6c OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 5c OS5933
450.Kačmařík Michal (kaci)8 PP, 8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash5894
451.Halašta Petr (PetrHal)8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6b+ PP, 7 RP, 7 RP5888
452.Kožíšek Matěj (MaKo)8+ OS, 8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 7 PP, 6 OS, 6+ flash5884
453.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)IXa OS, IXc RP, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXa/IXb flash, IXb PP, IXa PP5870
453.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS5870
453.markro (markro)7+ OS, 6b OS, VIIIb OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
456.Doležalová Silvie (Silvi)6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP5854
457.Zámečník Pavel (Pájos)8 OS, 8- OS, 8 PP, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5842
458.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
459.Prener Ladislav (poustak)8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7/7+ PP, 7-/7 flash, 7/7+ PP5772
459.Mašát Martin (Maso)7 OS, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash5772
461.Sk Roman (romisak)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7-/7 flash5745
462.Kopřiva Jiří (jkoprivak)7+/8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 flash5741
463.Kopačková Lucie (lusile)6b OS, 6c PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash5728
464.F Petr (sun7dots)6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP5726
465.Kubiena Roman (fredos)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5720
465.Galen Josef (galen)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5720
467.Vinopal Martin (WHYNO)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash5701
468.Krajňáková Lyd (Lyduliaka)8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7/7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash5699
469.Mikuš Rosťa (Rosťa)9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8- OS, 7- flash5678
470.Martikán Jiří (krtka chovatel)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS5670
471.Střelcová Lucie (Lucoušek)8/8+ PP, 8- PP, 8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6- OS5668
472.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
473.Louda Jakub (Kuba Louda)7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS5651
474.Nitsch Gisela (Fjörg)IXb flash, IXa flash, VIIIc OS, VIIIb flash, VIIIb flash, VIIIb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc flash, VIIc flash5649
475.Rais Jan (Johník)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS5630
476.Nemchick Jacob (Nemchick)8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, 6+/7- OS, VIIIb PP, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS5626
477.Vacek Ondra (vaca34)6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
477.Moldrik Miroslav (molda78)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5620
479.Herodes Martin (herodes)10 PP, 10-/10 PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 8 OS, 7+ OS5619
480.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5607
481.Nedvěd Dominik (DominikNedved)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6+ OS5601
482.Mynarčík Petr (hrobař)8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS5594
483.S V (vsp)8- flash, 7/7+ OS, 7- OS, 6b flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP5587
484.Brückner Tomáš (Bryky)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP5582
485.Pícha Tomáš (piki)8- RP, 7+ flash, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- flash5580
486.Penzeš Jirka (Pockejkamo)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
486.Homolka Pavel (Ufňa)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5570
488.Holík Rostislav (RosťaHolík)10- PP, 9+/10- PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 8+/9- PP5562
489.Dofek Jiří (Dofal)8 PP, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7- flash, 7 PP, 5c+ OS, 5c+ OS5557
490. Šnýdrová Daniela (Jahnina)6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a+ flash5537
491.S Tereza (Letu)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, 6+/7- RP5500
492.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
493.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
494.Faltová Anna (Annaf.)7a flash, 8 PP, IXa RP, 6b OS, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS5479
495.Horský Vojtěch (horskyv)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 7+ PP, 6a OS, 7- flash, 6a+ flash, 6+ OS5466
496.Teller Marek (telleport)8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+/7- flash5443
497.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
498.Skřivan Filip (observer)9 PP, 6c OS, 8- PP, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, VIIb OS5414
499.Špás David (Spasik)7+ OS, 8- PP, 7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5404
500.Šramota Míla (Melman)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5400
501.Čihulková Radka (Čihu)7a+ PP, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, VIIIc PP, 6a OS, 6a OS, VIIIa PP, 5c OS, 5b OS5394
502.Turbaková Kateřina (MiniTurbo)8- PP, 8- PP, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5369
503.Vejvoda Ludvík (Budík01)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5367
504.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
505.Mariaková Diana (dianka)6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5348
506.Lenc Láďa (LadaL)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5342
507.Schmid Prokop (prokopiko)8- flash, 7+ flash, 6a+ OS, 7/7+ PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6b PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5341
508.Kohut Martin (zoro)6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5336
509.Svobodová Jana (Oolong Johnson)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5334
510.Novotný Matěj (snilard)7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6a+ flash, 7- flash, 6a+ flash5313
511.ChK_ ChK (ChK)VIIIc OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VII OS, VIIb OS5278
512.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP5276
513.Rozsypalová Katka (Kaca)6b flash, 6b flash, 7 flash, 7-/7 flash, 7-/7 flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6a+ flash5271
514.Da climber Tom (glin)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS5270
515.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
516.Lánský Tomáš (Tomas.Lansky)7 OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5220
516.Šťastný Jiří (Happy)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS5220
518.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7 PP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+/7- flash, 7- PP5209
519.Drátek Marek (Drat3k)8- PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIc flash5191
520.Vondrášek Štěpán (wondrs)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP5188
521.Tučka Martin (martan)7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5177
522.Kramoliš Ondřej (Eda)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS5151
522.Krútek Petr (Krocan)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5151
524.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
525.Kuhn Tomáš (kunin)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS5129
526.~~~ ~~~ (~~~)7/7+ OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP5125
527.Przechowski Kryštof (gozon)6b+ OS, 7 OS, 7+ RP, 7+ RP, VIIIb PP, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS5124
528.Šplíchalová Růža (Růženka)VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIIa RP, 6+/7- flash, 6 OS5113
529.K Kuba (jakubklos)7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP5108
530.S Milan (BikerM)6c+ RP, 6c RP, 6b RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP5103
531.Prokop Marek (ukopparek)7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+ flash, 6+ flash5101
532.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, IXb PP5091
533.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7c/7c+ OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP5071
534.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
535.Válka Vojtěch (Vojtik)8- RP, 7 OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIIa RP, 7- RP, VIIb OS5060
536.Romanovská Lucie (Kučka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 6b PP, 6a flash, 6a flash, 5c OS, 6+ flash5039
537.Petr Jan (HoPe)6b OS, VIIIa OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5020
537.Hlaváč Michal (stromolezec)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5020
539.S. Radana (Radule)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash, 5c OS5001
540.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
541. (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
542.Málek Martin (malekmartin)8- PP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS4912
543.Maščuch Radek (Kulich1)8- OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, 6+ RP, 6+ RP4908
544.Hair Joe (chozze)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6+/7- flash, 7- PP4891
545.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
546.Vojtko Vladimir (VladoV)8- PP, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7 RK, 5+ OS, 4+ OS4834
547.Mikulec Martin (Marcin)8b PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9 PP, 7a OS4828
548.Novák Peter (PitriZ)6b+ flash, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6b PP, 6b AF4813
549.Večeřa Jirka (Véča)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 8 flash4775
550.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
551.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
552.Toupal Jan (Toupis)VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4758
553.Skalická Viola (Viola Skalická)7 OS, 7+/8- PP, 7 flash, 7 flash, 7- RP, VIIb OS, 6+ flash, 6+/7- PP, 6- OS, VIIa OS4757
554.Drozda Jiří (drozdik)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP, VIIb RP4746
555.Šindel Petr (PEN)8b PP, 8a+ PP, 9- OS, 9 PP, 7a PP4722
556.Š Vítek (Viitek)7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6- OS4708
557.Křepelková Marta (marta)7 OS, 7+ flash, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4705
558.Rosipal Daniel (Rosi)7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 PP4698
559.Šolc Jan (jeremy_jenda)7c+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, IXc PP, 7a PP, IXa RP4688
560.Jech Petr (Rakeťák)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS4670
560.Drobek Jan (drobo)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS4670
562.Havelka Lukáš (luctramp)9 PP, 8 OS, 8 OS, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP4669
563.Samková Růža (Růža)9 PP, 8/8+ OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, VIIIc flash4666
564.Roth Vaclav (Rotax)7 OS, 7 OS, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4662
565.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 5c OS, 5c OS, 6a PP4660
566.Smolka Marek (MáraS)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, V OS4645
567.Mašek Petr (máša)6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a+ flash, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS4644
568.Grasserová Alena (Alča)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4632
569.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
570.Kubečka Libor (nahatch)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS4608
570.Nehasil Michal (tenis)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP4608
572.Konečný Jakub (konecnik)11- PP, 8b+/8c PP, 8a OS, 8b PP4597
573.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
574.K Michal (maus)8 PP, 8- RK, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4+ OS4575
575.Vyvadil Martin (vyva)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4570
576.Kutil Stanislav (mammal)7- OS, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS4568
577.Jalovec Marek (marekjalovec)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS4551
577.Mikolášek Jiří (7george7@seznam.cz)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c+ flash4551
579.Damašek Jan (Damajda)9- OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9-/9 PP, 9- PP4550
580.Hons David (honsak)7b+ PP, 7b+ PP, 6c+ OS, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ flash4543
581.Čačková Lýdia (LydiaC)6a+ OS, 6a+ OS, 6b RP, 6+ OS, 5c OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS, VIIc PP4536
582.Jahoda Martin (Jahys)VIIIc solo, VIIIc PP, VIIIa flash, VIIIb PP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIc flash, VII flash, VIIb RP4519
583.Tvrdý Michal (Cibul)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4498
584.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
585.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
586.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
587.Líva Jáchym (jayjay8)6b+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7 flash, 6a PP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4467
588.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
589.R. Venda (:-))7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+ RP, 5 OS, VI OS, VI OS4446
589.Schebesta Marek (Ostasch)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4446
591.Sadloňová Adriana (Adri)7- OS, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6+/7- PP, 6- OS4432
592.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4420
592.Kratochvíl Vláďa (WoKo)9+/10- PP, 8 OS, 8+ RP, 8 PP, 8- PP, 6+ OS4420
594.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
594.Lezci VARP (VARP.cz)7+ flash, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS4395
596.Deutschová Barbora (Baruneta)7 PP, 7 PP, 7- PP, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash4384
597.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
598.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
599.Hromadová Míša (Mišule95)7-/7 flash, 6a OS, 7 PP, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash4365
600.Gálet Michal (Bratr Gal)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 7a PP4363
601.belas jan (belina)8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- PP4360
602.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
602.Bulko Martin (matonni)7 RP, 6+ OS, 6a flash, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6a RP, 6a RP, 5c+ flash4346
604.Berry Loukast (loukast)7- OS, VIIIb RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS4333
605.Polák Martin (Belgi)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash4326
606.Nehasil Lukáš (luky nehasil)7- flash, 7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS4318
607.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
608.Lahner Jakub (Bukaj)VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII flash4301
609.Trpělková Julie (Lampyrida)7+ PP, 7 PP, 7- PP, 6a flash, 6a flash, 7- PP, 7- PP, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4291
610.Preisler Eda (Exus)8- OS, 8- PP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 RP, 4+ RP4281
611.Werbitzky Karel (Thorin)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS4276
612.Hostinský Josef (TujboPefa)9/9+ PP, 9 PP, 8/8+ OS, 8+/9- RP, IXa OS4254
613.Soukup Petr (sucky)7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4234
614.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
615.Hauznerová Terka (Erk)7b OS, 7a OS, VIIIc OS, IXa PP, VIIIb OS, VIIIa flash4197
616.Ryba Tomas (t.ryba)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6+/7- AF4183
617.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
618.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4170
619.Hejretová Lenka (Lenora)6+/7- OS, 6+ OS, 6a+ PP, 7- PP, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6 PP4160
620.Nycz Aleš (animal)6c+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS4154
621.Smrček Jakub (SmrčaJr)6c OS, 6c+ RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ AF4124
622.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
623.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS4104
624.Balog Miroslav (miris333)VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4096
625.Jedlička Jakub (jedlija6)Xc PP, Xb PP, Xa PP, IXb/IXc PP, IXa RP4091
626.Václavík Jan (jvaclavik)6a OS, 6b RP, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4083
627.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
628.Rohlíček Vítek (weer.climber)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS4072
629.Stromský Radek (radek.stromsky)7- OS, 7-/7 flash, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 6 PP, 5+ flash4022
629.Kučera Roman (Kůča)8a OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS4022
631.Liška Ondřej (Lisak)VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4020
632.Eisler David (ajgl)6a OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 5b OS, VI OS, VI OS, V OS4008
633.Janosek Jiri (Janosek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3993
634.Honc Petr (honcpe)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS3990
635.Háček Jan (hacekj)7+ OS, 6+ OS, 6a PP, 6a PP, VIIa OS, 6- OS, VI OS, VI OS, VI OS, VIIa flash3969
636.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
637.Petrůj Jaroslav (Kopei)6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5- OS3945
638.Dvořák Richard (spinard)8+ flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7 OS, 6+/7- RP3938
639.Pirkl Martin (MartasCT)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS3932
640.Šimek Pavel (Pavsi)6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS3920
641.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
642.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
643.Hornová Janča (Jeannicka)5c+ OS, 6a+ PP, 5c OS, 5c+ flash, 6a PP, 6a PP, 5b OS, 5c+ PP, 5a OS, 5b flash3894
644.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
645.Bufka Ondra (BUF)7a PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ RP3888
645.Straka Josef (Straka)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb RP, VIIb RP, VIIa RP3888
647.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
648.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
649.Brůna Aleš (Aldaa)VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS3870
649.Malásek Petí (peti18)5c OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS3870
651.Matějec Mirek (Horomirek)7a+ OS, 7b PP, IXa flash, VIIIc RP, VIIIa flash, VIIc flash3851
651.Baroš Filip (Tunny)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3851
653.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
654.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
655.Poláčková Alžběta (polackovabety)6b+ OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS3810
656.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
657.Mach Tomáš (Manwellcz)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS3794
658.Lukáš Honza (Luky)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP3790
659.Prášil Baron (anaxym)7 RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3783
660.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
661.Zpěvák Jiří (jirizpevak)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3770
662.Kononov Martin (MartinK)8 PP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS3764
663.Klášterka Milan (klasterka)6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 6 RP, 6 RP, 4+ OS3763
664.Künkel Sven (Sven)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5- OS, 5+ flash, 4 OS3757
665.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9- PP3756
666.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS3754
667.Kalombo Simon (sima997)7- OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3751
668.Hejzlar Štěpán (Štimpl)7 flash, 7- flash, 7- flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS3735
669.Plaček Michal (Vasekdegamma)7A+ OS, Xa PP, 7+ OS, 7- OS, 5C OS, 5 OS3710
670.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
671.Brouzdova Katerina (punkaca)6c+ flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6a OS, 6a OS3694
671.Mrkvička Ondřej (Endák)7+/8- OS, 7- OS, 7+ RP, 7/7+ PP, 7 RP, 7- PP, 5+ OS3694
673.Podrazil Jiří (JuraPodrazil)8+ PP, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 6+ flash, 4 OS3634
674.Větříček Adam (adamvetricek)7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3591
675.Fejtová Karolína (karlíček)7 PP, 7 PP, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, IV OS, VIIc AF3586
676.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
677.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
678.Mlateček Martin (Marphy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS3570
679.Vrzal Ondra (Guruondra)6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5+ flash, 4+ OS3569
680.Tomášek Martin (mtomasek)7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- flash, 6- flash3564
681.Mahovsky Milan (Mahy)8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 8- RP3560
682.Maršík Aleš (AlešMmm)9+ flash, 9 PP, Xb PP, 8+ PP3553
683.Gelová Emilie (emča)7b OS, 7a+ RP, 6c+ flash, 6b OS, 6a OS3529
684.Baran Marek (kiwi)6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash3527
685.Vítová Kateřina (Kaccii)6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3499
686.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
687.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
688.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
689.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
690.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
691.Čejka Vojtěch (Vojteh)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3420
692.Dušánková Martina (Martanka)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP3390
693.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
694.Sedláček Jiří (jsedl)9- PP, 8- flash, 8 PP, VIIIa OS, VIIIb flash3378
695.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
696.Jedlička Míra (Jedla)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS3370
697.Hejný Jakub (Buba90)9+ PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP3356
698.Pamánek David (Banannek)5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3345
698.Malý Martin (Martenzites)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3345
700.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
701.Žamberský Pavel (offwidth)6+ OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6+/7- PP, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, V OS, 4 OS, 4+ RP3343
702.Pyšek Jiří (jiřík)VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc AF, VII AF3328
703.Novotný Tomáš (BanánTMNT)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3320
704.Hrachovinová Světlana (SWětla)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a flash3319
705.Špeta Pavel (spetapavel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5- OS3309
706.motl dalibor (moták)6 OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, V OS, V OS3308
707.Vanický Tomáš (Tovan)VIIa OS, 6- OS, VIIa OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, VI OS, VII RP, 5- OS, 5+ flash3289
708.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
709.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
710.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
711.Radouchova Anežka (anezka_radouchova)Xb PP, Xa PP, 8+/9- PP, IXb PP3250
712.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
713.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6 OS, 6+ RP, 6- flash3237
714.Volf Štěpán (stepanvolf1)10+/11- PP, 9+/10- flash, 9+/10- solo3232
715.Kopecký Jan (Kopec)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 5+ OS, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 5+ PP, 5 PP, 5 PP3226
716.Vondrová Jackie (Jackie)VIIb OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3220
717.Králíček Pavel (pavelkralicek)5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3219
718.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
719.Nedělčev Ondřej (nedelceo)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash3207
720.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS3204
721.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
722.Holy (Holy21)6+ flash, 6+ flash, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3175
723.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)VIIIa OS, VIIIa flash, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, 4 OS, 4 OS, 5 solo, VIIIb AF3171
724.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
725.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP, 10- PP, 10- PP3150
726.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
727.Španihel Jakub (Špáňa)7b OS, 8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS3138
728.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
729.Homolková (j.h.)5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ OS, 4c OS3123
730.Sekyra Daniel (Danny)8- OS, 8+ PP, 8 PP, 6+ OS, 6 OS3116
731.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
732.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
733.Hess Radek (Kosťák)7 RP, 7 PP, 7-/7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 5+ OS3096
734.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8- flash, 7 OS, 7- flash, 6+/7- flash3084
735.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
736.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
737.Š Dino (Dino)7- PP, 7- PP, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 5 flash, 5 flash3072
738.Nováková Lucie (Mrs. Mikko)5c flash, 5c flash, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5+ flash, 5+ PP, 5 PP3069
739.Bernard Michal (berny)7 OS, 7- OS, VIIb OS, VIIb OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VIIIb AF, VIIa RC3055
740.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
741.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
742.dědek honza (Pažout ml.)VII OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5- OS, 5- OS, V OS, IV OS, 4 OS3020
743.Bureš Martin (jackalpackal)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 6+ OS3016
744.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
745.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
746.Janků Josef (Pepa Vidnava)6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS3003
747.Slezáková Lenka (LeňaS)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP3000
748.Durčák Šimon (Šimon D.)6a OS, 5b OS, 5+ OS, V OS, 4c OS, V OS, 4c OS, 5+ RP, 4b OS, 4c flash2989
749.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
750.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
751.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
752.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
753.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
753.Kohout Milan (Mildak)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS2960
753.Stejskal Tomáš (tose)7- OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5+ flash, 4 OS, 4 OS2960
756.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 9+/10- PP, 9- flash2953
757.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
758.Lobpreisová Renata (Buzola)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2945
759.Jedličková Šárka (Šáruš)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash2931
760.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS2930
761.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
762.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
763.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
763.Jiroutová Nikol (Nikol_92)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 6- OS2910
765._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
766.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
767.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
768.Vaněček Michael (Michael)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2870
769.Kaván Franta (scortis)8- flash, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VIIIc AF, VIIIc AF2865
770.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
771.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
772.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
773.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
774. (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
774.Šusta Jiří (Chacapuraj)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 4 OS2819
776.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
776.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
778.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
779.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
780.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
781.Řimnáč Jaroslav (Kundula)5 OS, VI OS, 5 OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, VIIa RP, IV OS, IV OS2783
782.Mazanec Daniel (n0x)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS2782
783.Záhora Ondřej (Ondřejj)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash2781
784.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
785.Výborný Tony (phoenixcqcq)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5 flash, 4 OS2766
786.M Píšťala (Píšťala (Michelle))5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5 flash, 5+ RP, 4 OS, 4- OS2749
787.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
788.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
789.Machatý Ondřej (machy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, IV solo2727
790.Kotrč Matěj (peacman)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2710
791.Zelezny Zorz (Zorz)IXa OS, IXa PP, IXa PP, VIIIb OS2706
792.Vrbová @nče (@nče)7 PP, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 flash, 4 flash2693
793.Horský Baron (M@ra)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, 4 OS, IV OS, 4 OS, IV OS2670
794.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 RP, 7-/7 RP, 5c OS, 5b OS, 5c flash, 6 RP, 5a RP2662
795.Blackhippo Mike (saxnot)5C+ OS, 5C+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS2661
796.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
797.Bláha Lukáš (Luky:-))7/7+ OS, 7 flash, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 3 solo, 2 solo2658
798.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
799.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
800.Klimešová Alena (AK)VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb flash, VIIc RC2651
801.Peřina David (davidperina)9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP2650
802.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
803. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
804.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
805.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
806.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
807.Vostřel Tomáš (anton001)7+/8- RP, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 3+ OS, 4+ solo2613
808.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
809.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
810.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
811.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
812.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
813.Sommer Honza (Jensen)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP2556
814.Tauchman Jan (draken)VII OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, V OS, IV OS, II OS2552
815.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
815.Lokšová Jesika (Jesi)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 4c flash, 4a OS, 4a OS2551
817.Gerža Pavel (Pa8age)7a+ flash, 6c+ RP, 6b+ flash, 6a flash, 7b AF2524
818.Černý Jan (Valdy)8- RP, 6+ OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS2523
819.Kieć Przemysław (PanKiećMan)Xb PP, IXa OS, VIIIb OS, IV OS2522
820.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
821.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
822.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5- OS2507
823. (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
824.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
825.Kendík Jan (Kendajz)Xc PP, IXc OS, VIIIc OS2494
826.Sedlák Pavel (El escalador hermoso)7- RP, VIIb OS, VI OS, VIIa flash, V OS, VI flash, VI flash, V flash2488
827.Huska Jiři (huskaj)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS, 3 OS2477
828.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
828.Daehne Tomáš (tdaehne)8- PP, 7+/8- PP, 6b PP, 6a PP, VII RP2460
830.Šturmová Karolína (Kája Š.)8- flash, 8- PP, 7+/8- PP, 7- flash2456
831.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
831.Dytrych Vojtěch (Čuník)VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, IV OS, IV OS, VIIIb AF, VIIIa AF2454
833.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
834.Coubal Michal (Bobeš)8- RP, 7+/8- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP2450
835.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
836.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
837.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
838.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
839.Macek Ondřej (om)7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS2416
840.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
841.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
842.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
843.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
844.Foltýn Květoslav (samyk)IXc RK, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP2403
844.Žalská Daniela (danielazalska)9- PP, 8+/9- PP, 8 flash2403
846.S Ondřej (spileec)7+ RP, 7 RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5 flash2391
847.Skywallker Look (notorik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
848.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
849.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
850.Trpělka Kryštof (kryst_off)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV solo2380
851.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
852.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
853.S. Honza (Hobit)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS2374
854.Kotrbová Daniela (Danča)7c RP, 7c PP, 6b flash2369
855.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
856.Vitásek Tomáš (Witty)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, V RP2360
857.Mikan Tom (1mikovec)VIIIb RP, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, V RP2358
858.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
859.Petrouš František (Freson)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2354
860.Šikola Jakub (Cubeer)7 PP, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS2353
861.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
862.J. Rudolf (Rudolf)7+/8- OS, 8- PP, 8- PP, VI OS2350
863.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
864.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
865.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
866.Kadlec Honza (jan.kadlec)7 PP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+ flash2320
867.Čermák Adam (cerv)VIIIa RP, VIIIa PP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VI OS, VIIc AF, VIIc AF, VIIIa AF, VIIIa AF2312
868.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
869.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
870.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
871.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
872.Růžička Milan (ruzmi)8- PP, 7/7+ OS, 7- OS, 6 OS2297
873.Suchá Eliška (eliskasucha)8 OS, 8- OS, 8 PP, 9+ AF2295
874.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
875.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS, 6- OS, 6+ PP, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 4a OS2282
876.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
877.Maly Jiri (8b)5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS2279
878.Stráník Martin (noo noo)8b OS, XIa PP2278
879.Kosinová Kamila (camila)VIIIa PP, VI OS, VII RP, V OS, V OS, IV OS, V flash, IV RP, IV PP2275
880.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
881.Kranjc Tomaz (JC)7+ RP, 7- flash, 7- RP, 6 OS, 6 RP2267
882.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
883.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
884.R P (PR)7a OS, 6c OS, 7a RP2254
885.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
885.T Vojta (mag)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7- RP2244
887.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
888.Končírová Šárka (Sarkon)6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3+ OS, 3+ OS2224
889.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 7- PP2222
890.Pavlasová Zuzka (zuzupav)5a OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS2220
891.Lazar Petr (Petricek)7c PP, 6c flash, 6c flash2212
892.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
893.Nepustilová Klára (Klárouš)7 flash, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 flash2200
894.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
895.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
896.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
896.Novy Peter (Pioter)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 6 OS2188
898.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
899.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
900. (Anča )VIIIc OS, IXa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb AF2177
901.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
902.Gürtler Vojtěch (Sonny)4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS2170
903.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
903.Jaroš David (DavidJaros)5 OS, 5 OS, 6- flash, 5 flash, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 3+ OS, 4+ solo2166
905.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
905.Falatkova Tereza (terkasully)5 OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 5- flash2162
907.Chytil Jakub (kubi)7 OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash2157
908.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
908.Smolka Jaroslav (Metálovej)Xa PP, 9- PP, 7- solo2154
910.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
911.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
912.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
913.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
914.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
915.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
916.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
917.Maršík Jarda (jardamarsik)8-/8 OS, 8-/8 PP, 8- PP2128
918.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
919.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
920.Lučanský Patrik (Jumper)9- PP, 8- flash, 7 flash2112
921.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV solo, V AF2109
922.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
923.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
923.K. Jitka (Kitka)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash2097
925.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
926.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
927.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
928.Baláž Michal (Queek)VIIa OS, VI OS, 5- OS, IV OS, IV OS, VI RP, V RP, V RP, IV RP2075
929.Vojtíšek Václav (Brzdič)5+ OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, II OS2071
930.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2069
931.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
932.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
933.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
934.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
935.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
935.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
937.Širůčková Tereza (terous)8a+ PP, 8a PP2050
938.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS2048
939.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
939.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
941.Snaselova Martina (Emily)7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 7 AF2036
942.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
943.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
944.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
945.Kroupa Michal (Michal Kroupa)8 OS, 8- flash, 7- flash2028
946.Kylar Ivo (Ivos)5 OS, 5- OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS, 4 flash, III RC, II RC2025
947.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
947.Brabec Zdeněk (Brabi )6+ flash, 6 flash, 5b flash, 6- flash, 4+ OS, 5+ PP, 4 flash, 7- AF, 7- AF, V RC2020
949.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
950.Pešková Lucie (Štůca)7+/8- PP, 7+ PP, 7 PP, 6+ PP2012
951.dvorak jakub (dvorak)6+ OS, 6+ flash, 6+/7- PP, 6- OS, 6+ RP2011
952.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
953.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
953.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
955.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
956.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
957.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
958.kimi (kimi)8 PP, 8- PP, 4 OS, 4 OS, 5 solo1998
959.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
959.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
959.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
962.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
962.Janečková Nikola (špagetaa)8 flash, IXa PP, 7/7+ flash1987
964.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
964.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
966.Vrbata Tomáš (TomVrb)7 flash, 7- flash, 6 OS, 5+ flash, 5- flash1984
966.Žítek Jakub "kub" (kub)VIIIc OS, IXa PP, IXa PP1984
968.Plhon Frantisek (Frap)7a OS, 6c flash, 6a+ flash1978
969.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
970.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
971.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
972.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
972.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
972.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
975.Klicpera Jakub (hodny kuba)VII OS, VII OS, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS, IV solo, III solo, II solo1962
976.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
977.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
978.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash1956
978.Očko Jan (messedup)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5 flash1956
980.chýlek jiří (Chylas)6a OS, 6a+ RP, 5c OS, 5a OS, 4b OS1952
981.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
982.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
983.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
984.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
985.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
985.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
987.Břicháček Libor (Bafik)9+/10- PP, 9/9+ PP1925
987.Brouček Michal (_brouk_)8- PP, 7- RP, 6- RP, 5 RP, 5- RP, 4+ RP1925
989.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
990.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
991.Houra Ondřej (Bazilišek)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1907
992.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
993.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
994.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
995.Dörr Dominik (dorrdo)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP1898
996.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
997.Sinner Andre (Sinner)7- OS, 7 PP, 7 RK, VIIc RP, VIIc AF1892
998.Šnapková Petra (Šnapka)7 PP, 7- flash, 7- RP, 6 OS1891
999.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
999.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
999.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
999.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
999.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
999.Tesař Radek (radek_km)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash1888
1005.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
1005.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
1007.Jurčenko Arina (arinka.yurchenko)9+ PP, 8+/9- OS1878
1008.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
1009.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
1010.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
1010.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
1012.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
1012.Flögel Tadeáš (Tade)8- OS, 7 OS, 6+ OS1866
1014.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
1015.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
1015.Doležal Paaj (paaj)VII flash, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1863
1017.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
1017.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
1017.Bílý Michael (Doom312)7+ PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS1860
1017.Měřička Matěj (Měřák)8a RP, 9- PP1860
1017.Petřvalský Jeník (hondape)7+ PP, 7 PP, 7- PP, 6+ RP1860
1022.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
1023.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
1024.Vašková Jana (blondajzna)IXa PP, VIIIc flash, VIIIc flash1856
1025.Krátký Martin (homerr)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3 solo, 3 solo1850
1026.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
1027.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
1027.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
1029.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
1029.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
1029.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS1838
1032.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
1033.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
1034.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
1034.Slezák Adam (Pivas)VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIa RP, IV OS, VI RP, IV RP, VIIa AF1831
1036.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6+ RP1830
1037.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
1038.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 6+ OS, 6- OS, 5 OS, 7 AF, 6 AF1824
1039.Zahradnik Pavel (Vivaista)8 PP, 8- PP, 6+ OS1822
1040.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
1040.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
1042.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
1043.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, IXc AF, Xa AF1811
1044.Melich Marián (majoo)8 PP, 7 flash, 7+ PP1809
1045.Stadtherr Jan (Čichač)9- flash, 9- flash1806
1046.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
1047.Budinská Eva (chimenea)7b+ flash, 7c PP1803
1048.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
1049.pochman štěpán (Štěpo)Xb PP, Xb PP1800
1050.Michal Michal (MichalMichal)6+/7- RP, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 6+ AF, 6+ AF1786
1051.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
1052.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP1780
1053.Hirš Bořivoj (hirsb)7+ PP, 7- PP, 6 OS, 6 flash1775
1054.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
1054.Hekrle Pavel (Heki93)6b OS, 6b OS, 6a OS1766
1056.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
1057.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
1058.Hladík David (david94)7c PP, 7b+ PP1762
1059.Janda Petr (Jandee)6+ OS, 6- OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP1759
1060.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
1061.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
1062.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
1063.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
1064.Ponomarev Jiří (George-JP)IXb RP, VIIIb RP, VIIb RP, VI RP1740
1065.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
1066.Posekaný Lukáš (Lukýno)8-/8 RP, VIIb OS, VIIb OS, V flash1736
1067.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
1067.Pavlík Filip (nomadiss)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1735
1067.Vaněčková Běla (Běla)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1735
1070.Bílková Jája (Jajka)5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5b flash1734
1071.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
1072.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
1073.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
1074.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1074.Mayer Martin (mmayer)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1074.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS1716
1077.Makar Tomáš (makys)VIIIb/VIIIc PP, VIIc RP, VIIb RP, VIIa RP, VIIa RP1715
1077.Bischof Jakub (Žížala)VIIIb RP, VIIc OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIIc AF1715
1079.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
1080.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
1080.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
1080.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1083.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1084.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1085.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1086.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1086.Hampejs David (Dejv)7 OS, 7+/8- PP, 6+ OS1694
1088.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1088.Boroňová Daša (Žirafa)4 OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 OS1693
1090.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1090.Frič Jakub (cubafr)IXc RP, VIIIc RP, VIIa OS1692
1092.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1092.Prik Jiri (jiprik)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash1691
1094.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1095.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1096.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1675
1096.malinkej Votíšek (v)8+ OS, 8+ flash1675
1098.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1099.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1100.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1100.Vrátný Míra (miras)6+/7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1663
1102.Kment Martin (mrkm)7 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 -, 5 -1660
1103.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1103.Bednár Filip (béďo)6- OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1657
1105.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
1106.Málek Jan (Kostrman)VI OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, II OS1654
1107.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1107.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1107.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1110.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1111.Kubeček Václav (1603)5b OS, 5b OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 5+ AF, 5a RC, 8- RC, 6a RC1643
1112.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1112.Filip Ondřej (OndraaF)VIIc OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS1638
1114.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1114.Kužel Jirka (Zajda)7a OS, 7b RP1632
1116.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, VIIa RP, 3 OS, III OS1631
1117.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1117.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1117.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1117.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1121.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1122.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)7a+ OS, 7a flash1625
1123.Ulrichová Kateřina (KateU)5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS, 6 -, 6+ -, 6 -1619
1124.Jakl René (Rendaj)6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+/7- AF1615
1125.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1126.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1127.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1127.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1127.Veselský Ondřej (PacesOV)7b flash, 7a flash1606
1127.Prudík Martin (Gorillaz)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1131.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1132.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1132.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6 RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 solo, 4+ solo1603
1134.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1134.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1134.Jenc Martin (jencmart)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 6 RP1601
1137.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1137.Hejný Jakub (BubaH)8+/9- PP, 8+/9- PP1600
1139.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1140._ Petra (p.e.t.r.a)5b OS, 5 OS, 6- PP, 5- flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RC, 5 RC, 5 RC, 5 RC1597
1141.Vejvoda Pavel (TvojeBába)9/9+ RP, 8- RP1595
1142.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1142.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1142.Obst Petr (Ptí)8 OS, 8- OS1594
1145.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1146.Suchopár Martin (suchoš)8-/8 PP, 7+ RP, 6+ PP1585
1147.Kuprin Nikita (Nikita)IXa PP, VIIIa OS, VIIb flash1581
1148.Rauch Tom (fumac)6a+ OS, 6b flash, 6a flash1578
1149.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1150.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1150.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1152.Havlín Ondřej (Ondraha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1574
1153.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1153.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1155.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1156.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1156.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1156.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1156.Hyr Filip (Filips)7+ OS, 6+ OS, 6 OS1566
1160.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1160.Hora Jiří (jiri.hora)7- OS, 6 OS, 5- OS, 4+ OS1563
1160.sgt robert (robert sgt)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1163.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1164.Bílek Michal (Lebkoun.cz)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1560
1164.Audes Luboš (LubosAudes)7- RP, 6+ RP, 6- RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP1560
1166.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1167.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1168.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1168.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1168.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1171.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1172.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1172.Liner Lukáš (Coyot)8-/8 OS, 8 flash1550
1174.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1175.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1176.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1176.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1178.Kotková Veronika (Vrie)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS1534
1179.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1180.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1181.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1182.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1182.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1184.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1185.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1185.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1185.Šťastný Petr (Šťása)7- OS, 6 OS, 6 OS, 4 solo1520
1185.Janovič Tomáš (janovictom)5a OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5- RP1520
1189.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1189.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1189.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1192.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1192.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1192.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6 flash, 4+ flash, 6+ AF1513
1195.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1196.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1196.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1196.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1196.Mrkous Jan (Mrky)8+/9- PP, 7a RP1510
1200.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1200.Svoboda Vlastimil (Svob)6a+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 3 flash1509
1202.Reich Lukáš (Looky)7 OS, 7- OS, 6 RP1508
1203.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1203.Chvojková Katka (antarctica)7a+ flash, 7a PP1503
1205.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1205.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1207.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1208.Lencová Simona (SimčaL)7 flash, 6+ OS, 6+ OS1497
1209.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1209.Posekaný Lukáš (Mója)8- OS, 7+/8- OS1494
1211.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1211.L I (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1213.Čeřovský Jan (HONZA75)7a+ RP, 6c OS1486
1214.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1215.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1215.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1217.Černý Jan (Cipis)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 4+ OS1476
1217.D David (DavidD)5c OS, 6a RP, 5a OS, 5a OS1476
1219.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1220.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1221.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1221.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1221. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1224.Suchý Ondra (ByONDRa)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6- flash1469
1225.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1225.Šporík Vlastimil (Sporda)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 AF1467
1227.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1228.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1228.Kašpar Jan (Jonáš_VHS)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5- OS1463
1230.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1230.Hons Vojta (DarthCedr)7a+ PP, 6c+ flash1459
1232.Kaprál Tomáš (Kapr)7A+ solo, 7A solo1458
1233.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1233.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1235.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1236.Spousta Vojtěch (Vojtech87)VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa RP, IV OS1452
1237.Gajdos Jan (jang)7 PP, 7- PP, 6- RP, 5+ RP1451
1238.Holub Petr (Petas10)5 OS, 5- OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3 OS1450
1239.Vak Tomáš (Hadrburg)8- OS, 8-/8 PP1447
1240.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1241.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1242.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1242.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1242.Ballaschová Tereza (Téra93)5c OS, 5b OS, 5b OS, V OS1438
1245.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1246.Kašpar Pavel (xpalko)4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS1432
1247.Slavík Jan (Honza_S)V OS, VIIa RP, VI flash, IV OS, VI RP, VI RP1431
1248.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1249.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7 OS, 7- flash, 6- flash1428
1250.Sedlačík Jan (Jenys)8 PP, 6 OS, 6- flash1425
1251.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1251.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1253.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1254.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1254.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1254.Krbcová Nika (Freenika)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1257.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1258.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1258.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1260.Ebr Albert (bertas8)7- OS, 7- RP, 6- OS, 6+ AF1409
1261.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1262.# Miki (Miki)IXa flash, IXb PP1403
1263.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1263.Šlajer Petr (Šlojíř)5 OS, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 5- RP, 4+ RP1400
1265.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1266.Bizík Marek (marq)6+ OS, 7- RP, 5 OS, 2 OS, 5 RC, 7- RC1396
1267.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1267.Bayer Honza (bayer.honza)8- OS, 7 OS1394
1267.Šebek (Šéba)IXa OS, VIIIb OS1394
1270.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1271.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1271.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1273.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1274.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1275.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1275.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1275.Štenclová Lenka (LenkaS)7+ PP, 6 OS, 6+ flash1375
1278.buhak (coho)11-/11 OS1372
1279.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1280.Mikel Honza (DorQuendi)5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 4 flash1367
1280.Zaremba Matouš (Zaremba)VIIIa OS, VII OS, VIIa OS, VIIIa AF1367
1282.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1282.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1282.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1282.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1286.Pleschinger Martin (Pléša)IXb PP, IXa RP1364
1287.Poliček Petr (qetr)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1363
1288.Vejvara Daniel (Danda vejvara)6b+ RK, 6a RP, 5- flash, 5+ PP1362
1289.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1290. (Blem)8 PP, 8- PP1356
1291.Šimek Matěj (snilek)7- OS, 6 OS, 6+ RP1354
1292.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1293.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1293.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1293.Soldán Martin (marsol)7- RP, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1351
1296.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1297.Hock Aleš (Makak)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS1347
1298.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1298.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1298.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1298.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1298.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1303.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1304.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1304.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1306.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1306.Solanský Pavel (Capybara)7 PP, 6 RP, 6 PP, 5 RP1340
1308.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1308.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1308.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1308.Radic Stepan (IngRadic)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1338
1312.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1312.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1312.Stejskal Roman (Stejsi)7+ RP, VIIb OS, VIIb flash1335
1312.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS1335
1316.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1316.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, IV RP1334
1318.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1319.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1320.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1321.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1322.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1322.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1324.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1325.Lovecka Lucka (Lutzka)6c+ flash, 6c RP1313
1326.S. Petr (Dědula)8- RP, 8- PP1310
1326.Novák Martin (handycraftsman)8- RP, 8- PP1310
1328.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1328.B L (LB)7 PP, 6 flash, 5 flash, 4+ flash1309
1330.Míšek Petr (Plech)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ solo, 4 solo, 3 solo1308
1331.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1332.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1333.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1334.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6 OS, 6+ flash1297
1334.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1336.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1336.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1336.Liškutin David (Liškut)VIIIc OS, VIIIb OS1294
1339.Tomsová Adéla (Atom)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 7- AF1292
1340.Hanousková Lucie (lucie58)6- OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS1291
1341.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1341.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1341.Papež Karel (žepap lerak)5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS1288
1344.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1344.Zloch Martin (Cartyzlo)8- RP, 7 OS1282
1346.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1347.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1347.Čermák Martin (Čermy)VIIIb OS, VIIIa solo, VI solo1280
1349.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1350.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1351.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1351.Hůrka Matouš (koyamaczech)7 OS, 5+ OS, 6- flash1272
1353.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1354.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1355.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1355.Komarov Akademik (komarem)6 OS, 6- OS, 5 OS, 3 OS, 6- -, 5- -, 3 -, 5 -1268
1357.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1357.Skála Filip (HollyWood)7+ OS, 6 OS, 4- OS, 6 AF, VIIc RC, 4 RC, VIIb RC, VIIIb RC, VIIc RC, VIIIc RC1267
1359.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1359.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1361.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1362.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1362.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1364.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1365.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1366.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1366.Staněk Patrik (Paťo)7 flash, 6 flash, 6 flash1259
1368.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1369.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1370.Marášek Jakub (majak8000)5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS1251
1371.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1371.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1373.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1374.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1374.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1374.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1374.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1374.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1374.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1374.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1374.Gazdarica Miloš (epiraten)7+ OS, 7- OS1244
1382.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1382.Mikšík Robert (bobymikes)6+ OS, 6 OS, 5+ OS1241
1382.Král Jakub (kralik2)7- OS, 5+ OS, 5 OS1241
1385.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1386.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1387.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1388.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1388.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1390.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1390.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1392.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1392.Kušková Klára (Clare)6+ OS, 6+ flash, 6 flash1228
1394.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1395.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1396.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1397.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1397.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1397.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1400.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1400.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1402.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1403.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1404.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1405.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1406.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1406.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1408.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1409.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1409.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1409.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1409.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1409.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1409.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1409.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1416.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1416.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1416.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1419.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1420.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1421.Zembol Radim (Vendy)6 flash, 6- flash, 6- flash, 4 OS1181
1422.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1422.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1422.Michovský David (Ještěrka)VIIIb RP, VIIc RP, VIIb RP1180
1425.Breckl Jakub (jbreckl)6- OS, 6+ PP, 5+ RP, 4 OS1179
1426.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1426.Slezák Ondřej (Karbous)10+/11- PP1175
1428.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1428. (SPIDERRICO)10- OS1172
1428.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1428.Klapal Olin (Olin)8a+ OS1172
1432.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1432.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1434.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1434.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1434.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1434.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1438.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1439.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1439.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1441.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1442.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1443.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1444.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1444.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1444.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1444.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+ PP1150
1448.Švarcová Anežka (anešvar)8-/8 RP, 7- RP1149
1449.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1449.Havlík Marek (wana)7- flash, 4+ OS, 4 OS, 4+ PP1147
1451.Kubik Michal (Anor)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 5+ AF1145
1452.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1452.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1452. (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1452.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1452.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1452.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1452.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1452.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1452.Kejklíček Ondřej (oklicek)6b OS, 6a OS1144
1452.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS1144
1462.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1462.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1462.Zuzáková Jana (jajazu)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1462.Deák Jaromír (inlog)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1466.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, II solo1140
1467.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1468.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1468.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1470.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1471.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1471.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1471.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1474.Jeník Vojtěch (questy)5 OS, 5- OS, 4+ flash, 4 flash, 4 flash1128
1475.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1476.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1476.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1476.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1476.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1476.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1476.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1476.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1483.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1483.Olšovská Michaela (Mejša)6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ AF1123
1485.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1485.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1485.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1485.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1489.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1489.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1489.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1492.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1492.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1494.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1494.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1494.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1494.Charognard a tete blanche (Sup)VIIc OS, VI OS, VI OS1116
1498.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1499.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1499.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1499.Pražák David (dejvi)5+ OS, 5 OS, V OS, 4- OS1113
1502.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1503.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1503.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1505.Khaibullin Rishat (Rishat)10 PP1106
1506.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1506.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1508.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1509.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1509._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1509.Klemsa (fakub)6 OS, 6+ flash, 5+ flash1103
1512.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1512.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1512.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1512.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1512.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1512.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1512.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1512.Spilka Martin (mat)10 PP1100
1520.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1521.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1521.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1521.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1521.Kulatá Veronika (Kulatav)6a+ OS, 6a OS1094
1525.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1525.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP1092
1525.Dvorník Petr (Dvorňas)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 7 AF1092
1525.Marková Terka (Terrien)8-/8 RP, 6+ flash1092
1525.Mareš Daniel (derni)7- RP, 5 OS, 6 RP1092
1530.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1530.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1530.Wiesner Lukas (Wizi)6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 7- RC1091
1530.Hurtová Zuzana (Bambi)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1534. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1535.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1536.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1537.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1537.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1539. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1540.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1541.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1541.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1541.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1541.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1541.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1541.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1547.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1548.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1549.jansa petr (jansen)6- OS, 6+ PP, 5+ OS1069
1550.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1550.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1550.Bláhová Vendula (flying_girl)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 PP, 5- RP, 5 AF, 5+ AF, 6 AF, 5+ RC, 6 RC1068
1553.Šneberk Jan (PiškotpPG)6+ OS, 5 OS, 4+ OS1066
1554.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 6 flash, 5 flash1062
1555.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1556.Vozandych Jakub (Vozy)5b OS, 5- flash, 5- flash, 5+ PP, 7- AF, 7- AF, 6+ RC, 6 RC, 4 RC, V RC1055
1557.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1558.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1558.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1558.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1558.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1558.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1558.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1558.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1558.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1558.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1558.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1558.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1558.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1558.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1558.Řitička Ondra (boreal)10- PP1050
1558.Urbášek David (urbasekd)10- PP1050
1573.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1574.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1575.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1575.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1575.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1575.Ganzar Vladimír (Ganzi)6+/7- OS, 6+/7- OS1044
1579.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1579.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1579.Straka Vojta (Vojtastr)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1579.Cimprich Vladimír (Ladis)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1583.Buben Oskar (OKI)7- flash, 6- flash, 5- flash1034
1584.Schmid Aleš (Pix)6+ OS, 5+ OS, 5 RP1033
1585.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1586.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1586.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8a/8a+ PP1031
1588.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1589.Puncochar Michal (Xpun)7 OS, 6+ flash, 7+ AF1026
1590.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1590.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1590.Češpivo Jan (beer)7 OS, 6+ flash1025
1593.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1594.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1595.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1595. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1597.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1598.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1599.Korbelová Eva (CalamityEvita)5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1012
1600.Šimečková (Klára531)6b+ PP, 6a flash1009
1601.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1601.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1601.Riha Honza (Chuck)VI OS, V OS, V OS, II OS1008
1601.Kozel Jan (jkozel)8 PP, 6 PP, 7- AF, 8- AF1008
1605.. . (Wondas)8a PP1006
1605.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1605.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1605.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1605.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1605.Fík Lukáš (Fik)9+/10- PP1006
1611.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1611.Švecová Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1613.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1613.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1613.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1613.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1613.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1613.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1613.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1613.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1613.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1613.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1613.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1613.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1613.Janecek Michal (miskis)8a PP1000
1613.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1613.Abt Lukáš (asu)9+/10- PP1000
1613.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)8a PP1000
1613.Lautner Jiri (jiri lautner)9+/10- PP1000
1613.Šilhán Standa (Steny)8a PP1000
1613.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP1000
1613.Kala Vojta (alakvo)9+/10- PP1000
1613.Adamovský Adam (Adam.A)9+/10- PP1000
1613.Duňka Zdik (Jan Dzík)9+/10- PP1000
1613.Semerád Václav (SemeradVa)9+/10- PP1000
1636.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1637.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1637.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1637.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1637.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1637.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1642.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1642.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1644.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1644.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1646.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1646.Fliegl Ondřej (fondra)6- OS, 4+ OS, 3 OS, 3- OS, 3 solo, I solo991
1648.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1649.Koutná Kateřina (kackoutna)6a+ OS, 6a RP, 6a+ AF987
1650.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1651.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1652.006 dugi (dugi006)6+/7- RP, 6 RP, 6- RP, 6+ AF981
1653.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1654.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1654.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1656.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1656.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1656.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1656.Barič Dominik (db_baric)7 flash, 6 OS975
1660.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1661.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1661.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1663. (karelwimmer)7b+ OS972
1663.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1663.Romanovský Jiří (Jirka)9- OS972
1663.Kábrt Lukáš (LKabrt)7+ PP, 6 OS972
1667.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1667.Havlíček Jakub (havlj)7 RP, 7- RP970
1669.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1670.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1670.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1670.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1670.Vrtílek Luděk (loudys)6- OS, 5 OS, 4+ OS966
1674.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1675.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1676.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1677.Scheuerová Veronika (kikinka00711)7 PP, 7- PP962
1678.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1678.b tomas (01021981)9+ RP960
1678.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1678.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1678.Sekaninová Tereza (Sekate)6b+ PP, 6a RP960
1683.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1683.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1685.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1685.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1685.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1685.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1685.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1685.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1691.Leitgeb Šimon (LeSimon)5+ OS, 5+ OS, 6- RP, 6 AF955
1692.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1693.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1693.Pilka Tomáš (Pilkyn)9 flash953
1695.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1695.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1695.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1695.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1695.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1695.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1695.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1695.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1695.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1695.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1695.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1695.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1695.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1695.Výšek Honza (Malej bejk)7c+ PP950
1695.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9+ PP950
1695.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9+ PP950
1695.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Xc PP950
1695.Čížek Matěj (Cizkoa)9+ PP950
1695.Durčák Jáchym (Jáchym D.)5b flash, 4c OS, 4b OS, 4b flash950
1695.Vopat Jan (Honzík)Xc PP950
1695.Kozohorský Tomáš (Šugi)9+ PP950
1716.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1717.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1717.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1717.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1717.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1721.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1721.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1723.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1724.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1725.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1726.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1726.john martin (johnny)9/9+ RP935
1726.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1729.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1729.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1731.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1731.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1733.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1734.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1735.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1736.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1737.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1737.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1737.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1737.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1737.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1737.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1737.Polišenský Lubomír (Luba_P)9/9+ PP925
1737.Řezníček Martin (Řízek)9/9+ PP925
1737.Havrlant Filip (FilipH)7c/7c+ PP925
1737.Nakládalová Lucka (Nakyna)9/9+ PP925
1747.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1748.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1749.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1749.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1749.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1749.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1749.Jerman Honza (Thingol)7 PP, 6 OS922
1754.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)7+ RP, 6+ RP920
1755.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1755.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1757.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1758.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, V OS, IV OS, VI AF917
1759.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1759.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1761.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1762.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1762.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1762.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1762.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1762.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1762.Zdebski Vilém (Vilas)7c RP910
1762.P Tomas (TomP)9 RP910
1769.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1770.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1771.Mílek Michal (misak)9 PP906
1771.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1771.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1771.Woki Woki (Woki)9 PP906
1771.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1771.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1771.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1771.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1771.Bradáč Jirka (nitro)9 PP906
1780.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1781.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1781.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1781.Žák martin (martin žák)9- flash903
1781.Pražák Zbyňa (Gragen)9- flash903
1781.Míšek Jakub (Farqal)5- OS, 5- OS, 3+ OS, 3 OS903
1786.Petula Libor (Libi)9 PP900
1786.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1786.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1786.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1786.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1786.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1786.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1786.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1786.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1786.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1786.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1786.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1786.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1786.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1786.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1786.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1786.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1786.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1786.gendová alexandra (saša)7c PP900
1786.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1786.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1786. (EvaK)9 PP900
1786.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1786.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1786.Novacek Honza (coko)7c PP900
1786.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1786.Dědek Vojtěch (vjato)9 PP900
1786.Bauše Rudolf Otto (Ondra)Xb PP900
1786.Kala Matěj (Majek)9 PP900
1786.Kupka Petr (Ory)9 PP900
1786.Jindřich Petr (Peca go)9 PP900
1786.Skoupý Jakub (Kuba Skoupý)9 PP900
1786.Trhlík Tomáš (Quikoliver)9 PP900
1819.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1820.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1820.Richtr Pavel (satori)6+ PP, V OS, V OS, 7+/8- AF895
1820.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1823.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1823.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1823.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1823.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1823.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1823.Zímová Kateřina (KaczkaZ)6+ OS, 6 OS894
1829.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1830.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1830.Němec Jan (Rusi)5+ OS, 5 OS, 4 OS891
1832.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1832.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1834.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1835.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1836.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1836.Chyla Roman (peki)VIIIb RP, VIIa OS882
1838.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1838.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1840.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1841.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1842.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ PP, 5c OS878
1843.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1843.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1843.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1843.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1843.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1843.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1843.Štambachr Jakub (stambik)9-/9 PP875
1850.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1850.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1850.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1850.Brumla 50+ Hruban (Hruban)7a+ OS872
1854.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1855.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1856.kraťas petr (krta)5a OS, 5a OS, 4b OS866
1856.Havlín Josef (pepehavlin)5+ OS, 5- OS, 4 OS866
1856.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, V OS, V OS866
1859.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1859.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1859.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1862. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1862.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1862.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1862.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1862.Procházková Adéla (adel12)6 PP, 6 PP, 6- RP860
1862.Neděla Jan (jenik26)7 PP, 6+ RP860
1862.Vaňkát Adam (Vankadam)9- RP860
1862.Pelikán Leoš (Leošák)9- RP860
1870.Filip Ondřej (Ryzek)VIIIa flash, VIIb flash, IXa AF857
1871.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1871.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1871.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1871.nosál noso (nos)9- PP856
1871.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1871.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1871.Štěpánek Michal (Joshka)9- PP856
1871.Lukášová Jana (Janiluk)7b+ PP856
1871.Běhounek Michal (Grenvy)Xa PP856
1871.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 6+ PP856
1871.Soldán Pavel (sodík82)9- PP856
1871.Šálek Jan (čaj)Xa PP856
1883.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1884.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1884.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1886.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1886.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1886.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1886.F P (peutetre)7b flash853
1886.Horáček Zdeněk (Pajout)7b flash853
1891.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1891.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1891. Jára (EDÚ)9- PP850
1891.Ludvik O (ludes)9- PP850
1891.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1891.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1891.Prochazka Nina (Ninja)9- PP850
1891.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1891.Macháč Martin (spike)9- PP850
1891.peklo (peklo)7b+ PP850
1891.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1891.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1891.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1891.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1891.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1891.Sejk Jan (šejk)7b+ PP850
1891.Novotný David (novotny.david)Xa PP850
1891.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP850
1891.Heger Krystof (Gaga)7b+ PP850
1891.Tomsus (tomsus)9- PP850
1891.Blahuta Tomáš (Blahuťák)9- PP850
1891.Smrčka Jan (wolfun)7b+ PP850
1913.Dušánková Veronika (Verča D.)8/8+ OS847
1914.Olšan Petr (pepeolsi)VII OS, VIIb OS, VIIc AF, VIIa AF846
1915.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1915.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1915.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1915.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1915.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1915.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1915.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1915.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1915.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1915.M O (mothy)VIIc OS, VIIa OS844
1915.Zahradníková Barbora (Baarbucha)7- OS, 4+ OS844
1915.Málek David (davmalek4)6a OS, 5a OS844
1927.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1927.Wozniak Jan (gru)VI OS, 6 RP, 5 RP842
1929.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1930.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1931.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1931.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1933.Divina Ondřej (Blad)6 OS, 5- OS, 4 RP833
1934.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1934.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1936.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1937.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1938.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1939.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1939.Vykydal Radek (rada)8 OS822