LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
3.Stribrny 11950
4.Štípek 11869
5.Širůčková 11747
Bouldry:
3.Trojan 11225
4.Pochman 11000
5.Novák 10903
Hory:
22.Novák 2688
23.Bernard 2632
24.Opice 2510

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198743 cest
Nové přelezy:
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Název cesty:

Sporná

Klasifikace:VIIIa
Typ cesty:skalní
Sektor:Čapka
Oblast:Adršpach
Poloha:Broumovsko
Obtíže:boulder
Sklon:kolmá
Délka:25 m
Jištění:k
Autor:I.Špitálský,M.Smrček,M.Rusý.14.7.1962
Popis:
Z náhorního přeskalí stěnou doprava na porostlý balkón(stromy),Komínem a stěnou (smyce)do údolní stěny na pilíř.Stěnou podél spárky ke kruhu!S těnou k římse a vlevo stěnou na vrchol.
Poznámka:
Docela morálovka nebýt v kruhu 1m smyce-opravdu se hodí -pod kruhem docela pečenej boulder. Jméno autora mluví za vše:-))
Zapsal:Jan Šálek (čaj), 08.01.2007 15:41:25

 

Hodnocení / Počet:   0 / 0

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - Adršpach - Himálaj


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Až na pilíř je to pohoda. V té stěnce ke kruhu se smycí jsem se dost vybál. Ovšem ten boulder pod kruhem se úplně vymyká obtížnosti VIIb, a to i v Ádru. Je tam evidentně vylomený velký bočák a než jsem to zkrokoval přes ty malé hnidy, tak jsem v té smyci asi 10x seděl. Takže buď to bylo kdysi lehčí, než se tam cosi vylámalo, nebo tam měl Ilja nějakou skobku ve spárce, z které kruh vyhnal o kus výše na stavění, a nebo to byl ještě větší šílenec, než si myslím, že byl :))
Zapsal: Tatuš, 15.07.2008 17:45:16


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 

Přelezy

čajVIIIaAF15.10.2006
TatussVIIbAF05.07.2008
novakjaVIIIaOS04.09.2024

 Přidání cesty do deníčku

Reklama:
 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Citát natvrdlého Turčína | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu | zrele na psychiatriu | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (18)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1635 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1710 
 Ne, uniklo mi to. 
 1473 
 Sleduji jen Adama. 
 1538 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.