LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162843 cest
Nové přelezy:
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+
Fishbone 9
Lámačka 9
Mahagonová Xa
Hipodrom Xa
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc

Stěny
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
A-ProSystem s.r.o. - Most

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

1. Garantovaná horoškola ČHS na Moravě je v Brně

Po více jak ročním prověřování členy metodické komise Českého horolezeckého svazu obdržel dne 27. prosince předseda HO Lokomotiva-Ingstav Brno Bohuslav "Bóža" Vlček certifikát Garantovaná horoškola ČHS. Jedná se o první horoškolu na Moravě, která tento titul získala. V současné době můžeme nabídnout dvě místa pro případné zájemce o absolvování výcviku. Více informací lze získat na www.lokalka.org/index.php/horoskola

Výbor oddílu   [úpravy] 23:44 27.12.2016Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tak jak?06:16:23 28.12.2016
Když si člověk na výše zmíněném odkazu přečte tohle: "Během tohoto období se účastníci seznámí s potřebným materiálním vybavením k bezpečnému lezení, se zásadami lezení, jištění, slaňování, chytání pádu, naučí se uzlovací technice, budování jistícího stanoviště a mnohému dalšímu. V praktickém výcviku si pak vyzkouší získané dovednosti z umělé horolezecké stěny přímo na cvičných skalách. Závěrečné letní soustředění ve Vysokých Tatrách na Brnčálově chatě v dolině Zeleného plesa je pak předpokladem pro získání řádného členství v Českém horolezeckém svazu a možnosti volného pohybu v horolezeckém terénu ve všech horách světa.", tak si řekne, že je konečně něco správně, než si hned na to uvědomí, že existuje i individuální členství, takže vlastně na co to všechno, když zaplatím a okamžitě mám?
m.odpovědět 
 Re: Tak jak?10:34:04 28.12.2016
Protože když chceš víc než jenom kartičku, tak víš, kam se přihlásit do oddílu... (I když nejsem osobně příznivec tohoto systému.)
Kuba Turekodpovědět 

 UIIa14:45:01 28.12.2016
takovej pěknej titul a naučí mě lézt na pískách v sasku Alberovi cesty bez nebezpečí?

Nebo na hory pohyb v terénu abych nezařval jak ti minulou sezonu na skyalpu? Tam teda taky byl nějaký vůdce s Eu průkazkou?

Je fajn že v Brně to někdo dal, ale tak nějak nechápu jak se tomu co píšu chcete s průkazkou vyhnout. I sní to tuším nebude moc lepší..
odpovědět 

 Foto dne:

Nordverschneidung
 Databáze cest:
Všechny cesty (184525)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Majo-Verchneidung 4+ Teufelsteine
Alter Weg Silverstervariante 4 Teufelsteine
Hei Door Nei 7- Teufelsteine
Wiedervereinigung Verlängerung 5+ Teufelsteine
Osterspaziergang 5+ Teufelsteine
Nově komentované:
Jižní Levá Cesta VII Prachov
Flyboy Xb Prachov
Huvinek 5 Teufelsteine
Dobbi 5+ Teufelsteine
Prázdná Schránka Xa Adršpach

 Nově v diskusi:
Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Boulderowetopo | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1503 
 Ne 
 1739 
 Nevím 
 1038 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.