LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8323
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1173138 cest
Nové přelezy:
Teuchipa 7c
Bibendum 7b+
Diatetic L 7b
Höhlentauc 7c
Kriticky O 9+
Monzun 9-/9
Casablanca 10-
Vecchio Sa 7c
Vecchio Sa 7c
Zrození Hv 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BB info

Čao závisláci,
omlouvám se, že to píšu až dnes,ale ve čtvrtek 13.9.2001 se bude v BB promítat od 19 hodin světový úspěch Tomáše Mrázka na MS2001. K vidění budou i další sestřihy jiných závodů a chybět nebude ani závod kdy se Mráza stal omeletou juniorů.
P.S. Celou dobu se tady pokouším sesmolit a popsat pocity o tom co se stalo v Americe, ale to je prostě no comment...

Oliváč   [úpravy] 22:17 12.09.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 promítání
Promítání se tentokráte povedlo lépe a díky perfektnímu komentáři Slávka Vomajdy to bylo fakt super. Jenom chyběl mikrofon, který příště bude! Další promítání je připraveno na 24.9.2001, ale už dáme včas vědět a myslím, že se můžete těšit na parádní sestřih lezení na písku a v horách...více info příště...snad jen ještě, že jeden z aktérů bude Hudy a...přijďte se podívat sami...a nestyďte se zkontaktovat mě nebo Andreje máte-li co ukázati natočené či vyfocené...(erotika v lezení vítana...:))
Zapsal: Oliváč, 22:57:29 13.09.2001
 aTEqtAfsBKvZDPwJS
fKwXc2 I really enjoy the blog article. Fantastic.
Zapsal: wFNGgvYIDhVDef, 16:50:08 06.06.2013
 stYFKBpYUIhFVDQtTq
4hL3bP I really enjoy the blog article.Much thanks again. Want more.
Zapsal: YCzlfAVQccjCZ, 09:57:27 19.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Waldviertel-Wachau, sektor Teufelsrast
Teufels neue Kleider
 Databáze cest:
Všechny cesty (185865)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Život A Smrt VIIIb Věžák
Babí Léto IV Rájec - Ptačí Stěny
Klekání V Rájec - Ptačí Stěny
Poklad Pavouků VIIa Rájec - Ptačí Stěny
Zvuk Slunečních Hodin VIIIb Věžák
Nově komentované:
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Dülfer 6+ Wilder Kaiser
Crystal Distortion 8 Srbsko
Dülfer 6+ Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2147 
 Ne 
 2399 
 Nevím 
 1617 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.