LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192823 cest
Nové přelezy:
Franta Jet Xc
Brutal Ass XIa
Periferie XIa
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+

Stěny
Cakle - Ústí nad Orlicí
Boulder Klub Pentagon - Tábor
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim

Prodejny
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zraz 2010 Sella Spanielsko

Vsetci, ktori este nemaju nic na plane 15.-21.11. Kona sa lezecky zraz v Selli.

LEZECKY ZRAZ SELLA 2010
15.-21.11.2010

Koná sa lezecky zrazv jednej z najdôležitejšej a najkrajšej oblasti v Španielsku, v Selli (Alicante).
Momentalne je tu 14 sektorov s viac ako 300 cestami sportoveho aj klasickeho typu s moznostou lezenia za akehokolvek pocasia. Jedno aj viacdlzkove cesty.
V blizkosti su aj ine oblasti ako napr. Calpe, Polop, Gandia atd.
Zabezpečeny je camping gratis s rannou kavou alebo cajom (Prosime, aby ste si nenosili vlastné variče, nakoľko je v Španielsku prísny zákaz otvoreného ohňa. Ďakujeme) +teplé večere a studené pivo za ľudské ceny.
Lacné letenky - RYANAIR: Bratislava-Alicante
                                   
Popripade kontaktovať odborneho poradcu cez lacné letenky sidliaceho na Slovensku, Ivana 0908267047.

                 
Možnosť dlhšieho pobytu (dohodou).

Kontakt:Stano Fakla, 0034 610 643 443, pysky@post.sk

Stano Fakla   [úpravy] 22:22 14.09.2010Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 hmm07:05:14 15.09.2010
hmmmm, jen mit partaka tak bych i jel... :)
neophotoodpovědět 

 PR?08:39:09 16.09.2010
PR?
odpovědět 
 Re: PR?09:08:42 16.09.2010
RP?. OS?
..odpovědět 

 parada11:03:10 16.09.2010
Nemit ted praci a nebyt to 2tis km daleko, hned bych tam jel, minuly rok jsem tam stravil asi 6 vikendu a musim rict, je to jedna z nejkrasnejsich oblasti co jsem ve Spanelsku videl. Pokud vim, brzy se tam vybuduje lezecky kemp, nebo tak neco... alespon to hrde tvrdil majitel pozemku u sektoru Wild Side... aaahhhh ta nostalgie...
Misakodpovědět 

 sella06:44:52 29.09.2010
jo jo, je to tam fakt nadhera. byl jsem tam 2005. dost o tom premyslim. Divino je fakt krasnej kopecek.
michalodpovědět 

 Foto dne:

Seven Lives, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191559)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wie Ni Waagt, Ni Klimt 6c+ Ulassai
U Cantu Di L'acellu 5c A Richjusa
Joyeux Anniversaire 5a A Richiusa
Les Lascars 6a A Richiusa
Eau Et Gaz Á Tous Les Étages 6a Restonica
Nově komentované:
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Fritz The Cat 7a Kompanj
Koperniko 6b Buzetski Kanjon
Brownie 6c Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: termín se používá i v průvodci | Re: Dotaz | Re: Dotaz | Dotaz | termín se používá i v průvodci | Štefánička bude zavretá | Re: Deratizace, | Snad to nikoho neodradí | Kolebka | Re: Deratizace, |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (3)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu | Praha prodám | Triop Capoeira, vel. 43 | Solution 42 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 855 
 Někdy ano 
 852 
 Ne nepoužívám 
 912 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.