LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5869 lezců
1205870 cest
Nové přelezy:
Lístek Na 8B
Lístek Na 8B
UÁÁÁ 7C
Temüdžin 7C
Kancho 8B
Piknik U C 8A+
Ambra 8B
Out Of Thi 8A+
Devět Svět 8B+
Klepeto 7C

Stěny
Na Nivách - Trutnov
Boulder v síti - Praha 3
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Horolezecký podcast Jana Čaje Šálka s Pavlem Johny Jonákem atd.

Odkaz na svůj poslední horolezecký horolezecký podcast nám poslal Jan "Čaj" Šálek, který už přes rok dělá audiorozhovory s lezeckými osobnostmi. Při tom posledním si povídal s Pavlem Johny Jonákem, který za bigwallovým lezením procestoval téměř celý svět.

Při vyprávění Johny vzpomínal na Grónsko, Mali, Namibii, Kyrgyzstán a další destinace i na svůj rodný kraj - Českomoravskou vrchovinu:




V předchozích dílech Čajovi u mikrofonu odpovídali Janek Bednařík, Tomáš Čada, Ondra Beneš, Franta Čepelka, Rudolf Tefelner, Josef Hausmann, Dušan Stoupa Janák, Tomáš Tomajda Sobotka a Tomáš Sedláček.

Viz:

anchor.fm/nadzemi

Čaj, Standa Holec   [úpravy] 07:24 26.06.2020Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jen tak dál09:11:13 26.06.2020
Poslouchám podcasty když jezdím do práce. Jsou velmi podařené. Jen tak dál.
stepanodpovědět 
 Re: Jen tak dál11:50:30 27.06.2020
Strašný audio, bože.....kup si nějakej mikrofon, nebo lepší diktafon. I když mě obsah zajímal, musel jsem to vypnout
odpovědět 
  Re: Jen tak dál21:45:12 27.06.2020
Tak, máme tu jeden parádní hate. Audio je v poho - poslouchatelný. Kup si reprák, protože podle tvého hodnocení to typuji na rozchrčenej notebook - v lepším případě...
Janodpovědět 
  Re: Jen tak dál14:00:45 28.06.2020
Ty ses hroznej ubožák.
odpovědět 
   Re: Jen tak dál14:07:13 28.06.2020
Kvalita zvku nie je ktovie aka, ale na to aby som to vypol to nieje. Ale ano, dalo by sa na tom zapracovat, je to obcas fakt nahovno. Super podcast.
Michalodpovědět 
    Re: Jen tak dál17:07:56 28.06.2020
Kvalita by sla poresit lepe, to je jasny. Ale moc se mi nechce vymyslet nejake sterilni studiove prostredi a mnohem radeji zajdu s lezci pokecat na skaly, k pivu a tak. No jo trochu punk, ale cert to vem...fajn den
Čajodpovědět 
     Re: Jen tak dál07:56:14 29.06.2020
Slyšel jsem zatím všechny díly a až na pár prvních dílů audio cajk. Snad jen v tom posledním, jak se ti tam začali montovat ty fotbalisti... :-)
bretacrodpovědět 
     Re: Jen tak dál19:41:07 29.06.2020
Ja to chapem, ze nechces byt vo vnutri, mozno by to vyriesil kvalitnejsi ruchovy mikrofon...
Michalodpovědět 

 Kras16:43:34 26.06.2020
Je tam i o krasu? Bych to mohl doporučit kámošovi.
Eržikodpovědět 

 pán je cestovatel07:24:22 27.06.2020
jakou asi má panáček uhlíkovou stopu.?
gretaodpovědět 
 Re: pán je cestovatel09:55:20 27.06.2020
Slecna
je zjevne pica
odpovědět 

 skvělý podcasty09:13:40 30.06.2020
Díky, Čaji, za skvělý poslouchání!
Jsem rád, že se tu objevila upoutávka. Kdysi jsem slyšel první dva, ale pak se to ztratilo z dohledu / doslechu, teď koukám, jak se to rozmnožilo. A je to fakt parádní, aspoň to, co jsem zatím stihnul.
P.odpovědět 

 Foto dne:
Stará cesta III, Běch u Housky
Stará cesta III
 Databáze cest:
Všechny cesty (189999)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Super...bear 7A+ Lubná
Mumufuk Soft 7A+ Sochorská Skála
Bon Aqua 6A Tisá - Modřín
Sierra Morena 7a Córdoba
Lince 6b+ Córdoba
Nově komentované:
Velká Pardubická 9 Lom Kobyla
Lus Prima Noctis 7 Nasenwand
Figa Flor 6a+ Margalef
Bitx 7a Margalef
Projekt 1 VIIc Doksy U Kladna

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Nález lezeček Srbsko-Divadýlko | Re: panťák - pád | Re: Kde působí |

 Nové komentáře:
Oeav pojištění | skialp do seriosního lezeckého média nepatří! | Re: víc info pls | Gratulace!! | Re: víc info pls | Re: víc info pls | Re: Klobouk dolů!! | Re: víc info pls | Re: Bezpečnost, prevence... | Bezpečnost, prevence... |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (26)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (14)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (9)
Jorge Díaz-Rullo: nová cesta, možná 1 z nejtěžších na světě (5)

 Nově v inzerci:
Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení | Nové lezečky La Sportiva Genius | Laspotriva, Otaki, vel.42 | Hilleberg Jannu | lezení 24.3. i jindy | Scarpa Drago LV 39.5 | Belveder-ztracené brýle | Goretexová bunda |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2894 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3124 
 Ne, uniklo mi to. 
 2774 
 Sleduji jen Adama. 
 2900 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.