LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11225
Hory:
1.Černý 8432
2.Sejbal 8423
3.Groš 7240

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5848 lezců
1197249 cest
Nové přelezy:
Hariquita 8B
Super Furr 7b
La Quebran 7c+
Penurias 8a
Chameleon 9+/10-
Filek 10
Atlantis 9+/10-
Madla Lásk 9+/10-
Chameleon 10
Raise The 10+

Stěny
Na Nivách - Trutnov
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
Dap Sport - Hradec Králové
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Buoux Face Ouest opět otevřen

Ti z vás kdo míříte do francouzské mekky sportovního lezení Buoux,  máte možnost si zalézt ve znovu otevřeném sektoru Buoux Face Ouest (západní sektor).

Tento krásný sektor byl uzavřen na začátku 80. let kvůli problémům s přístupy vedoucími na soukromých pozemcích. Díky nepřetržitému úsilí místních lezců a spolku Escala´Buoux se podařilo dohodnout s vlastníky půdy.
Samozřejmostí je, že se od lezců očekává maximální respektování dohodnutých pravidel.


Buoux Face Ouest

foto by P. Duret


Planetmountain.com

Simona    [úpravy] 07:02 05.05.2010Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 gw08:23:41 05.05.2010
Byli jsme tam koncem měsíce a horečně se tam pracovalo. Měli to zapáskovaný aby jim tam někdo nelez a přejištovali a dělali nový cesty a vypadá to fakt pěkně, alespon to kam sem nakouk. Je to super, ale i tak je tam ještě mrtě krásnejch nevyužitejch skal.
George-jpodpovědět 
 Re: gw08:31:56 05.05.2010
Doposud tam moc cest nebylo, ne? Nebo si je tam nějak nevybavuju. Byly hned na kraji, ale dál už moc ne?
 jirkasodpovědět 
  Re: gw20:51:52 05.05.2010
Jo pár jich nakraji je a tady to spíš vypadá, že tam dělali nový, ale asi tam pár cesty vedlo, když je to znovuotevření. Každopádně to vypadá že pár sektorů přibude činili se tam dost.
 George-JPodpovědět 

 Foto dne:
Highlander
Zlatý koule, 9+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189247)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gylden Skumkrone 6b Bornholm
Lorito 7b/7b+ Chulilla
Fock In Hell 7b Datca
Boulder B 6B+ Arzachena
Boulder A 6B Arzachena
Nově komentované:
La Quebrantá 7c+ Chulilla
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: Bezpecnost | Re: Bezpecnost | Bezpecnost | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná | Re: Za peníze cokoliv | Re: lige on the edge | Re: Pěkná podívaná | Re: lige on the edge |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (181)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (24)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (4)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (4)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)

 Nově v inzerci:
Boty LaSportiva Nepal Cube GTX 42,5 | Mačky SR Lucifer II Tech | Cepíny CT North Couloir | Lezci s detmi | Statická a dynamická lana | Scarpa Mont Blanc 47 | expediční péřovka | Rukavice Black Diamond Torque, vel. L | Kalhoty Salewa JONA SW, softhellové, pánské, vel. XL - NOVÉ! | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ! |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 66 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 75 
 Ne, uniklo mi to. 
 66 
 Sleduji jen Adama. 
 69 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.