LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
4.Štípek 11719
Bouldry:
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
4.Stráník 10850
Hory:
30.Málek 2682
31.Zvonková 2677
32.Lienerth 2588

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162605 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc
Prešovský 9-
Chilli 9
Menší Post 9
Rallye 10
Prešovský 9-
Spargeltar 7b
Panzerfaus 10-

Stěny
Horská chata XL - Mariánská
Šutr - Liberec 17
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
HOLAN SPORT - Praha 2
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový komentář 

 Bravo!
Jestli tam budou některé z fotek na velkém formátu, co už Pájka ukazoval u Kosti, tak se máme opravdu nač těšit. Za jeho fotky by se nemusel stydět žádný profesionál a snesou i ta nejpřísnější měřítka. Fota byla opravdu černoBÍLÁ a spoustě komentátorů na Lezci by se nelíbila. Díky této výstavě máme 30.11. o bod v programu více a tento deštivý podzim si budeme moci se slzou v oku nostalgicky zavzpomínat. Půjčte mi někdo kapesník...smrk, už se mi po tom Ríšolandu, jak Labák pojmenovali Nehasilové, stýská.
Zapsal: Bída, 10:19:21 13.11.2002
 Není to náhodou nostalgie?
Vypadalo to, jako že je nostalgie na Lezci zakázaná, kapitáne.....
Zapsal: tvrdý borec, 11:19:39 13.11.2002
 Ach, nostalgie
Kde jsi byl o hodinách českého jazyka, tvrdý borče? No, nedá se svítit, budu muset začít psát za každou větu:"Pozor, ironie!", "Myšleno vážně!", "Nevážně!". Nebo začnu používat ty dvojtečky a závorky:))) Názorná ukázka: .. při podvečernímh posezení u Kosti, když slunce zbarví do červena masivy na druhém břehu a ruka svírá půllitr se Samsonem. V tuto chvíli nezůstane v hospodě jediné oko suché a objevují se kapesníky:))) Rána jsou pak moudřejší večera a ti soudní se jdou léčit tím, čím si večer uškodili (vážně).
Bude to takto vyhovovat i těm méně chápavým?
Zapsal: kpt. Bída, 11:59:26 13.11.2002
 dlM6cWq7
I do love the manner in which you have famerd this challenge and it does supply me a lot of fodder for consideration. Nonetheless, from what precisely I have observed, I only wish when the actual responses pile on that men and women remain on point and not start on a soap box associated with some other news du jour. All the same, thank you for this fantastic point and whilst I do not really concur with it in totality, I value your perspective.
Zapsal: ePJKxR5FnYAN, 14:52:27 23.08.2015


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Reklama:
 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (184499)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dallamumu 6a Le Rocher Qui Répond
L'atrabilaire 6b+ Le Rocher Qui Répond
L'atribilaire 6b+ Le Rocher Qui Répond
Les Cachis 6b Briancon
L'été Indien 6c Ailefroide
Nově komentované:
Jazda Dědo XIc Adršpach
Charly 6B+ El Poris
Kartágo 6+ Sloup
Přes Tohle Vlak Nejede 7+/8- Srbsko
Coup D´Etat 9+ Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: hádej | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Zillertal spaní, mýto atd | hádej | Re: Davle sekačka |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (4)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1490 
 Ne 
 1725 
 Nevím 
 1023 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.