Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
SP Salt Lake City (03.05) Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) ČP obtížnost Praha (18.05)
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Šindel 12356 3.Trojan 12271 Bouldry: 1.Stráník 11106 2.Volf 11103 3.Stráník 10775 Hory: 1.Groš 8102 2.Punčochář 6736 3.Černý 6536
EP boulder Klagenfurt (26.04) ČP obtížnost Brno (20.04) SP Wujiang (12.04)
Kontakt
Výsledky závodů Abadžikra Boulder Cup 2004 Místo konání: Třinec, Masarykova ZŠ, U splavu Olše, za želez. tratíKategorie: Český pohárTyp: boulderingDatum: 07.02.2004Pořadatel: R. Tomanec ZicoKoeficient: 0.00 Zpráva ze závodu a výsledky viz článek na Lezci Muži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 36. 23.(256) Budík Jan 85 HO Baník Karvina,
1. 1.(800) Černý Karel 77 HO Zlín, Saltic
5. 5.(651) Doubravský Tomáš 78 Šumperk,
29. 19.(315) Drnec Martin 76 Brno,
4. 4.(686) Eckert Martin 77 MKŠK Modra, Triop SK
17. Fides Tomáš 81 Sokol Prievidza, SK
27. 17.(350) Fišer Michal 81 BBKlan, BB Klan
32. 20.(299) Geisler Honza 74 Climbinc,
28. 18.(332) Goga Braňo 81 Vertika Patronka, Triop SK
35. Golanski Piotr 69 Katowice, PL
38. 24.(243) Hanáček Roman 77 USK Plzeň,
2. 2.(760) Hlaváček Jakub 82 HO Brumlovka, TRIOP,Ruzyně,BB,Brumlovka,Mouse Company
19. Hreus Lukáš 82 Slovensko, SK
40. Jurasc Laszlo 78 ZIA.HV,
6. 6.(619) Kašpárek Ivo 73 CT Přerov,
7. Komondi Csaba 76 Klébi P.S.E. , HUN
26. Kozel David 82 ?, ?
33. 21.(284) Macenauer Tomáš 74 Brno,
13. 8.(558) Mazák David 67 Climbinc tým Přerov,
3. 3.(722) Neustupný Štěpán 83 USK Plzeň, Pad Tead
23. 15.(388) Niedoba Pavel 75 Gibon Club,
14. 9.(530) Nieslaník Lecho 79 HO Třinec,
18. Ocierka Konrad 86 Krakow, PL
11. Piesta Marcin 77 Katowice, PL
21. 13.(431) Rottenborn Marek 76 , Climber.cz
39. Rybár Mišo 85 CCC BBB, CCC BBB SK
24. 16.(369) Sládeček Milan 87 Climbinc tým Přerov,
37. Smichovič Honza 86 ,
31. Smoleň Jan 80 D.Kubín, AIX, BB Klan SK
8. 7.(588) Souček Radovan 72 Brno, Ocun
16. 11.(478) Spilka Martin 87 bb, Však, BB, Však
12. Střižinec Vlado 77 Trenčín, SK
20. Šedivý Marek 81 Trenčín, SK
22. 14.(409) Šindel Petr 73 ALPA Ostrava,
9. Švub Ondřej 85 CCC BBB, SK
30. Tamás Soós 86 ZIA.HV,
25. Turský Michal 83 Sokol Žilina,
10. Wszolek Marcin 84 Krakow, PL
34. 22.(269) Zajíc Libor 78 Jeseník,
15. 10.(503) Zbranek Jan 86 Saltic,
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 15. 12.(454) Andrysková Jana 78 Přerov,
4. Bechyne Oliwia 75 KS Korona, PL
8. 5.(651) Drlíková Míša 72 Baník Havířov,HO,
2. 2.(760) Holková Saša 73 ALPA Ostrava, LeBloc
7. Jarek Anna 78 KS Korona, PL
12. 9.(530) Koláčková Michaela 78 VHS Brno Osma,
1. 1.(800) Kotasová Věra 77 VHS Brno, Rock Pillar,Ocun, Kameny
9. 6.(619) Momotová Lenka 73 HO TJ TŽ Třinec , Kovosport Třinec
6. 4.(686) Nagyová Silva 77 Brno,
14. 11.(478) Ondrová Kristína 85 Tesla Brno, Saltic, Rajče
5. 3.(722) Raifová Sylvie 89 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
11. 8.(558) Rajfová Lucie 86 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
3. Ropek Edyta 79 HKS Tarnowia, Chillaz PL
10. 7.(588) Šindelová Kateřina 77 HO TJ TŽ Třinec,
13. 10.(503) Ulrichová Zuzana 84 BB Klan,
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Návody:
Partneři: