Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
SP Salt Lake City (03.05) Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) ČP obtížnost Praha (18.05)
Cesty: 28.H2 10570 29.Duchoň 10559 30.Havlík 10510 Bouldry: 28.Břicháček 9156 29.Šťastný 9150 30.Skála 9137 Hory: 27.Novotný 2660 28.Y 2639 29.Malý 2549
EP boulder Klagenfurt (26.04) ČP obtížnost Brno (20.04) SP Wujiang (12.04)
Kontakt
Výsledky závodů MČR Místo konání: Prah BrumlovkaKategorie: Mistrovství České RepublikyTyp: obtížnostDatum: 10.11.2001Rozhodčí: Slávek VomáčkoKoeficient: 0.00Sponzoři : ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, ExatermMuži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval. Semif. Finále
47. Vích Pavel 84 Jaruška Praha jun. 12,50- 12,50 12,50
20. Beneš Ondřej 83 USK Slavia jun. top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
43. Bláha Jakub 85 Extrém team Kadaň jun. 13,90+ 13,90 13,90
62. Bláha Jindra 89 Extrém team Kadaň jun. 6,80 6,80 6,80
19. Bláha Petr 76 HO Přírodní vědy 16,50 16,50 16,50 15,70- 15,70 15,70
51. Bobok Stano 67 CCCBBB 10,20 10,20 10,20
50. Brajer Raďous 66 Jaruška Praha 11,80 11,80 11,80
42. Brodský Břéťa 80 H.K.Pavouk Budějovice 14,00- 14,00 14,00
56. Dlouhý Tomáš 83 Freesport jun. 8,00+ 8,00 8,00
22. Dragoun Jiří 70 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 15,20- 15,20 15,20
8. Fojtík Martin 73 Los Brňos top 99,00 99,00 20,50- 20,50 20,50 16,50+ 16,50 16,503
35. Frohlich Vojta 85 HOM Alpin IV jun. 14,90 14,90 14,90
58. Havel Jirka 82 Triop Zlín jun. 7,20 7,20 7,20
45. Herodes Martin 79 HO Zlín 13,30 13,30 13,30
2. Hlaváček Kuba 82 Triop, BB klan, Ruzyně jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 28,00- 28,00 27,997
40. Horák Honza 65 Jaruška Praha 14,10 14,10 14,10
33. Hroza Libor 87 Saltic,Singing rock jun. 15,30 15,30 15,30
6. Chrastina Andrej 73 BB klan, Ocún, RP, a.9 top 99,00 99,00 22,50- 22,50 22,50 20,00 20,00 20,000
10. Klap David 75 Praha Lukas top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
3. Kořan Pavel 74 Triop, VanGansewinkel top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 26,50- 26,50 26,497
59. Kosík Tomáš 85 Plzeň jun. 7,00 7,00 7,00
53. Kovanda Rudy 57 Los Brňos 9,40 9,40 9,40
55. Křišta Karel 74 Kapka 8,60+ 8,60 8,60
38. Lautner Jiří 77 Triop 14,10+ 14,10 14,10
36. Leitman Marek 83 HK Baník Prievidza jun. 14,50+ 14,50 14,50
52. Lukáš Jan 74 Plzeň 10,20- 10,20 10,20
4. Malina Václav 73 HO Ruzyně top 99,00 99,00 19,60+ 19,60 19,60 24,00- 24,00 23,997
48. Maršík Jarda 71 HO Teplice 12,00 12,00 12,00
34. Matoušek David 79 HO Zevl 15,00- 15,00 15,00
30. Mazák David 75 Přerov 17,50 17,50 17,50 9,40+ 9,40 9,40
20. Mázl Luboš 72 Saltic top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
1. Mrázek Tomáš 82 Rock Pillars, Van Gansenwinkel jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 top 99,00 99,000
41. Niedoba Pavel 75 Los Brňos 14,00+ 14,00 14,00
13. Nosek Radim 79 Liberec 15,00- 15,00 15,00 18,50 18,50 18,50
61. Nováček Honza 83 Fresport jun. 6,80+ 6,80 6,80
10. Novák Standa 79 Brno top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
10. Oliva Jirka 77 BB klan top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
49. Pavlů Karel 73 HO Hoření Paseky 11,80+ 11,80 11,80
31. Pelikán Martin 83 Plzeň jun. 17,50 0,00 0,00 0,00
29. Peltrám Václav 68 Benešov u Prahy top 99,00 99,00 10,00- 10,00 10,00
38. Podhradský Tomáš 79 Pod Hradem 14,10+ 14,10 14,10
5. Přibil Jirous 80 BB klan, Ocún, RP top 99,00 99,00 21,50 21,50 21,50 20,80 20,80 20,800
17. Rakovič Tomáš 68 Jaruška Praha top 99,00 99,00 16,00 16,00 16,00
9. Resch Petr 74 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 18,50+ 18,50 18,50
7. Resch Zdeněk 72 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 19,80+ 19,80 19,80 17,80+ 17,80 17,803
44. Roch Petr 78 HO Zevl 13,30+ 13,30 13,30
54. Řehák Milan 79 BB klan 8,80+ 8,80 8,80
59. Sadílek Martin 83 jun. 7,00 7,00 7,00
24. Skalský Tomáš 84 Universita Brno jun. 15,80+ 15,80 15,80 12,60+ 12,60 12,60
26. Sládek Tomáš 82 BB klan, Jaruška Praha jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
37. Straka Jaroušek 77 Jaruška Praha 14,40 14,40 14,40
28. Stráník Martin 90 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,20- 11,20 11,20
16. Stráník Štěpán 87 Choceň jun. top 99,00 99,00 17,50 17,50 17,50
57. Sucharda Ondřej 78 THC HoLo 7,60+ 7,60 7,60
14. Štefánek Rosťa 77 Hudy sport top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
46. Štefko Robert 66 CCCBBB 12,50 12,50 12,50
63. Švácha Jiří 86 HOKOK Kladno jun. 6,00 6,00 6,00
18. Švub Ondřej 85 CCCBBB jun. top 99,00 99,00 15,70- 15,70 15,70
32. Trnka Martin 79 THC HoLo 16,20- 16,20 16,20
23. Ulrich Pavel 52 Jaruška Praha top 99,00 99,00 13,50 13,50 13,50
26. Valčík Jakub 85 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
25. Volf Jakub 87 TJ Ruzyně jun. top 99,00 99,00 12,30- 12,30 12,30
14. Zbranek Jan 86 Triop jun. top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Semif. Finále Superf. 4. Čintalová Zuzana 83 Modra, HO Zevl, SK jun. top 99,00 99,000 19,30- 19,30 19,297
13. Glaserová Martina 88 Slávia Liberec jun. 9,10 9,10 9,100
10. Hnízdilová Soňa 83 Triop jun. 11,50+ 11,50 11,503
6. Hrozová Lucie 88 Saltic, Singing Rock jun. top 99,00 99,000 19,00 19,00 19,000
15. Kadlecová Světlana 87 Extrém team Kadaň jun. 6,40 6,40 6,400
1. Kotasová Věra 77 Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkel top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,50+ 25,50 25,503
11. Kupilíková Katka 86 Vertikal Sport, Makak jun. 10,60- 10,60 10,597
2. Kysilková Tereza 87 Hudy Sport Brno jun. top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,00- 25,00 24,997
3. Lipenská Helena 77 Pivovar Eggenberg, Sensor top 99,00 99,000 20,50- 20,50 20,497
12. Melicharová Petra 85 Alpinus, Triop jun. 10,50+ 10,50 10,503
7. Nagyová Sylva 77 Brno top 99,00 99,000 18,50- 18,50 18,497
5. Rajfová Lucie 86 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 19,00+ 19,00 19,003
8. Rajfová Silvie 89 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 17,00+ 17,00 17,003
16. Tomášková Bohuslava 87 Triop jun. 5,20 5,20 5,200
9. Trnková Lenka 75 Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia UL top 99,00 99,000 15,80- 15,80 15,797
14. Wunschenová Petra 75 Extrém 8,90 8,90 8,900
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Návody:
Partneři: