Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) ČP obtížnost Praha (18.05) MČR obtížnost (01.06)
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Šindel 12506 3.Trojan 12190 Bouldry: 1.Stráník 11106 2.Volf 11103 3.Stráník 10775 Hory: 1.Groš 8102 2.Rojko 6917 3.Černý 6808
SP paralezení Salt Lake City (07.05) SP Salt Lake City (03.05) Petrohradské Padání (26.04)
Kontakt
Výsledky závodů Abadžikra Boulder Cup 2004 Místo konání: Třinec, Masarykova ZŠ, U splavu Olše, za želez. tratíKategorie: Český pohárTyp: boulderingDatum: 07.02.2004Pořadatel: R. Tomanec ZicoKoeficient: 0.00 Zpráva ze závodu a výsledky viz článek na Lezci Muži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 24. 16.(369) Sládeček Milan 87 Climbinc tým Přerov,
16. 11.(478) Spilka Martin 87 bb, Však, BB, Však
37. Smichovič Honza 86 ,
30. Tamás Soós 86 ZIA.HV,
18. Ocierka Konrad 86 Krakow, PL
15. 10.(503) Zbranek Jan 86 Saltic,
39. Rybár Mišo 85 CCC BBB, CCC BBB SK
36. 23.(256) Budík Jan 85 HO Baník Karvina,
9. Švub Ondřej 85 CCC BBB, SK
10. Wszolek Marcin 84 Krakow, PL
25. Turský Michal 83 Sokol Žilina,
3. 3.(722) Neustupný Štěpán 83 USK Plzeň, Pad Tead
26. Kozel David 82 ?, ?
19. Hreus Lukáš 82 Slovensko, SK
2. 2.(760) Hlaváček Jakub 82 HO Brumlovka, TRIOP,Ruzyně,BB,Brumlovka,Mouse Company
28. 18.(332) Goga Braňo 81 Vertika Patronka, Triop SK
27. 17.(350) Fišer Michal 81 BBKlan, BB Klan
20. Šedivý Marek 81 Trenčín, SK
17. Fides Tomáš 81 Sokol Prievidza, SK
31. Smoleň Jan 80 D.Kubín, AIX, BB Klan SK
14. 9.(530) Nieslaník Lecho 79 HO Třinec,
40. Jurasc Laszlo 78 ZIA.HV,
34. 22.(269) Zajíc Libor 78 Jeseník,
5. 5.(651) Doubravský Tomáš 78 Šumperk,
38. 24.(243) Hanáček Roman 77 USK Plzeň,
12. Střižinec Vlado 77 Trenčín, SK
11. Piesta Marcin 77 Katowice, PL
4. 4.(686) Eckert Martin 77 MKŠK Modra, Triop SK
1. 1.(800) Černý Karel 77 HO Zlín, Saltic
29. 19.(315) Drnec Martin 76 Brno,
21. 13.(431) Rottenborn Marek 76 , Climber.cz
7. Komondi Csaba 76 Klébi P.S.E. , HUN
23. 15.(388) Niedoba Pavel 75 Gibon Club,
33. 21.(284) Macenauer Tomáš 74 Brno,
32. 20.(299) Geisler Honza 74 Climbinc,
22. 14.(409) Šindel Petr 73 ALPA Ostrava,
6. 6.(619) Kašpárek Ivo 73 CT Přerov,
8. 7.(588) Souček Radovan 72 Brno, Ocun
35. Golanski Piotr 69 Katowice, PL
13. 8.(558) Mazák David 67 Climbinc tým Přerov,
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor 5. 3.(722) Raifová Sylvie 89 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
11. 8.(558) Rajfová Lucie 86 Sokol Brno, Ocun, Triop, Rajče
14. 11.(478) Ondrová Kristína 85 Tesla Brno, Saltic, Rajče
13. 10.(503) Ulrichová Zuzana 84 BB Klan,
3. Ropek Edyta 79 HKS Tarnowia, Chillaz PL
7. Jarek Anna 78 KS Korona, PL
12. 9.(530) Koláčková Michaela 78 VHS Brno Osma,
15. 12.(454) Andrysková Jana 78 Přerov,
1. 1.(800) Kotasová Věra 77 VHS Brno, Rock Pillar,Ocun, Kameny
6. 4.(686) Nagyová Silva 77 Brno,
10. 7.(588) Šindelová Kateřina 77 HO TJ TŽ Třinec,
4. Bechyne Oliwia 75 KS Korona, PL
2. 2.(760) Holková Saša 73 ALPA Ostrava, LeBloc
9. 6.(619) Momotová Lenka 73 HO TJ TŽ Třinec , Kovosport Třinec
8. 5.(651) Drlíková Míša 72 Baník Havířov,HO,
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Návody:
Partneři: