Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
MČR obtížnost (01.06) OLOMOUCKÁ JEŠTĚRKA (02.06) Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06)
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Šindel 12506 3.Trojan 12162 Bouldry: 1.Stráník 11106 2.Volf 11103 3.Stráník 10725 Hory: 1.Groš 8214 2.Rojko 6917 3.Černý 6808
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) SP paralezení Salt Lake City (07.05) SP Salt Lake City (03.05)
Kontakt
Výsledky závodů MČR Místo konání: Prah BrumlovkaKategorie: Mistrovství České RepublikyTyp: obtížnostDatum: 10.11.2001Rozhodčí: Slávek VomáčkoKoeficient: 0.00Sponzoři : ČHS, HUDY Sport, Lanex, Mammut, Rupa, Ocún, Triop,EMT, Green Sport, Yate, ExatermMuži Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Kval. Semif. Finále
28. Stráník Martin 90 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,20- 11,20 11,20
62. Bláha Jindra 89 Extrém team Kadaň jun. 6,80 6,80 6,80
16. Stráník Štěpán 87 Choceň jun. top 99,00 99,00 17,50 17,50 17,50
25. Volf Jakub 87 TJ Ruzyně jun. top 99,00 99,00 12,30- 12,30 12,30
33. Hroza Libor 87 Saltic,Singing rock jun. 15,30 15,30 15,30
14. Zbranek Jan 86 Triop jun. top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
63. Švácha Jiří 86 HOKOK Kladno jun. 6,00 6,00 6,00
18. Švub Ondřej 85 CCCBBB jun. top 99,00 99,00 15,70- 15,70 15,70
26. Valčík Jakub 85 Choceň jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
35. Frohlich Vojta 85 HOM Alpin IV jun. 14,90 14,90 14,90
43. Bláha Jakub 85 Extrém team Kadaň jun. 13,90+ 13,90 13,90
59. Kosík Tomáš 85 Plzeň jun. 7,00 7,00 7,00
24. Skalský Tomáš 84 Universita Brno jun. 15,80+ 15,80 15,80 12,60+ 12,60 12,60
47. Vích Pavel 84 Jaruška Praha jun. 12,50- 12,50 12,50
20. Beneš Ondřej 83 USK Slavia jun. top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
31. Pelikán Martin 83 Plzeň jun. 17,50 0,00 0,00 0,00
36. Leitman Marek 83 HK Baník Prievidza jun. 14,50+ 14,50 14,50
56. Dlouhý Tomáš 83 Freesport jun. 8,00+ 8,00 8,00
59. Sadílek Martin 83 jun. 7,00 7,00 7,00
61. Nováček Honza 83 Fresport jun. 6,80+ 6,80 6,80
1. Mrázek Tomáš 82 Rock Pillars, Van Gansenwinkel jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 top 99,00 99,000
2. Hlaváček Kuba 82 Triop, BB klan, Ruzyně jun. top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 28,00- 28,00 27,997
26. Sládek Tomáš 82 BB klan, Jaruška Praha jun. top 99,00 99,00 11,80- 11,80 11,80
58. Havel Jirka 82 Triop Zlín jun. 7,20 7,20 7,20
5. Přibil Jirous 80 BB klan, Ocún, RP top 99,00 99,00 21,50 21,50 21,50 20,80 20,80 20,800
42. Brodský Břéťa 80 H.K.Pavouk Budějovice 14,00- 14,00 14,00
10. Novák Standa 79 Brno top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
13. Nosek Radim 79 Liberec 15,00- 15,00 15,00 18,50 18,50 18,50
32. Trnka Martin 79 THC HoLo 16,20- 16,20 16,20
34. Matoušek David 79 HO Zevl 15,00- 15,00 15,00
38. Podhradský Tomáš 79 Pod Hradem 14,10+ 14,10 14,10
45. Herodes Martin 79 HO Zlín 13,30 13,30 13,30
54. Řehák Milan 79 BB klan 8,80+ 8,80 8,80
44. Roch Petr 78 HO Zevl 13,30+ 13,30 13,30
57. Sucharda Ondřej 78 THC HoLo 7,60+ 7,60 7,60
10. Oliva Jirka 77 BB klan top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
14. Štefánek Rosťa 77 Hudy sport top 99,00 99,00 18,50- 18,50 18,50
37. Straka Jaroušek 77 Jaruška Praha 14,40 14,40 14,40
38. Lautner Jiří 77 Triop 14,10+ 14,10 14,10
19. Bláha Petr 76 HO Přírodní vědy 16,50 16,50 16,50 15,70- 15,70 15,70
10. Klap David 75 Praha Lukas top 99,00 99,00 18,50 18,50 18,50
30. Mazák David 75 Přerov 17,50 17,50 17,50 9,40+ 9,40 9,40
41. Niedoba Pavel 75 Los Brňos 14,00+ 14,00 14,00
3. Kořan Pavel 74 Triop, VanGansewinkel top 99,00 99,00 top 99,00 99,00 26,50- 26,50 26,497
9. Resch Petr 74 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 18,50+ 18,50 18,50
52. Lukáš Jan 74 Plzeň 10,20- 10,20 10,20
55. Křišta Karel 74 Kapka 8,60+ 8,60 8,60
4. Malina Václav 73 HO Ruzyně top 99,00 99,00 19,60+ 19,60 19,60 24,00- 24,00 23,997
6. Chrastina Andrej 73 BB klan, Ocún, RP, a.9 top 99,00 99,00 22,50- 22,50 22,50 20,00 20,00 20,000
8. Fojtík Martin 73 Los Brňos top 99,00 99,00 20,50- 20,50 20,50 16,50+ 16,50 16,503
49. Pavlů Karel 73 HO Hoření Paseky 11,80+ 11,80 11,80
7. Resch Zdeněk 72 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 19,80+ 19,80 19,80 17,80+ 17,80 17,803
20. Mázl Luboš 72 Saltic top 99,00 99,00 15,20 15,20 15,20
48. Maršík Jarda 71 HO Teplice 12,00 12,00 12,00
22. Dragoun Jiří 70 Lokomotiva Beroun top 99,00 99,00 15,20- 15,20 15,20
17. Rakovič Tomáš 68 Jaruška Praha top 99,00 99,00 16,00 16,00 16,00
29. Peltrám Václav 68 Benešov u Prahy top 99,00 99,00 10,00- 10,00 10,00
51. Bobok Stano 67 CCCBBB 10,20 10,20 10,20
46. Štefko Robert 66 CCCBBB 12,50 12,50 12,50
50. Brajer Raďous 66 Jaruška Praha 11,80 11,80 11,80
40. Horák Honza 65 Jaruška Praha 14,10 14,10 14,10
53. Kovanda Rudy 57 Los Brňos 9,40 9,40 9,40
23. Ulrich Pavel 52 Jaruška Praha top 99,00 99,00 13,50 13,50 13,50
Ženy Př. R365 Jméno Rok Klub, Sponzor Semif. Finále Superf. 8. Rajfová Silvie 89 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 17,00+ 17,00 17,003
6. Hrozová Lucie 88 Saltic, Singing Rock jun. top 99,00 99,000 19,00 19,00 19,000
13. Glaserová Martina 88 Slávia Liberec jun. 9,10 9,10 9,100
2. Kysilková Tereza 87 Hudy Sport Brno jun. top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,00- 25,00 24,997
15. Kadlecová Světlana 87 Extrém team Kadaň jun. 6,40 6,40 6,400
16. Tomášková Bohuslava 87 Triop jun. 5,20 5,20 5,200
5. Rajfová Lucie 86 Triop, Universita Brno jun. top 99,00 99,000 19,00+ 19,00 19,003
11. Kupilíková Katka 86 Vertikal Sport, Makak jun. 10,60- 10,60 10,597
12. Melicharová Petra 85 Alpinus, Triop jun. 10,50+ 10,50 10,503
4. Čintalová Zuzana 83 Modra, HO Zevl, SK jun. top 99,00 99,000 19,30- 19,30 19,297
10. Hnízdilová Soňa 83 Triop jun. 11,50+ 11,50 11,503
1. Kotasová Věra 77 Rock Pillars, Hudy Sport, Nutrend, Van Gansenwinkel top 99,00 99,000 21,00- 21,00 20,997 25,50+ 25,50 25,503
3. Lipenská Helena 77 Pivovar Eggenberg, Sensor top 99,00 99,000 20,50- 20,50 20,497
7. Nagyová Sylva 77 Brno top 99,00 99,000 18,50- 18,50 18,497
9. Trnková Lenka 75 Spoltrade Group, Saltic, USK Slavia UL top 99,00 99,000 15,80- 15,80 15,797
14. Wunschenová Petra 75 Extrém 8,90 8,90 8,900
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Jaký je váš názor na dodržování lezeckých pravidel?
Návody:
Partneři: